• 79
  bilmiyorum koreografi işi ile uğraşan ultraaslan üni yetkililerinden burayı takip eden falan var mıdır. ama bu son 1.5 sezondur yaşananlar ve yaşanmakta olanlardan sonra bu koreografiyi daha görkemli şekilde fenerbahçe maçında yeniden icra etmek muazzam olur.

  bu koreografinin yapıldığı o efsane sezonun sonunda kadıköyde şampiyonluk kupasını kaldırmıştık. bu koreografiyi tekrar yapmak hem geçmişe güzel bir atıf olur hem bu sezonda tüm organize ve profesyonel işlere karşı cimbomun başının dik olduğunu bir kez daha hatırlatır. cabası koreografinin içinde fatih terim de var.

  bu arada çok uzun süredir kullanılmayan devasa armaya adanmış hayatlar bayrağı niye kullanılmıyor, katlanıp koyulduğu sandığımı kaybettiler ne yaptılar bilmiyorum ama benim hatırladığım açıldığı 2 maç var. 2 sinide efsanevi şekilde kazandık.*

  https://www.google.com/...mgrc=xNTv5wh6Fvc0vM:

  cimbom başı dik yürür koreografisiyle beraber batıda bu açılıp, doğudaki bloklarım tamamına da mini galatasaray bayrakları verilerek harika, tüm ülkenin dikkatini geçmiş dönemlerdeki gibi cezbedecek bir atmosfer yaratılabilir.

  https://www.google.com/...mgrc=DKbKCMKrBNcB0M: