• 546
    ben de her ne kadar türkiye kariyerini başarısız bulmasam da fenerbahçelilerde yarattığı travmalar çok feci gerçekten. şahsen son maçta şampiyonluk kaybetsek neler yaşarım bilmiyorum. koyu fenerli arkadaşımın babası 2006 yılında ciddi ciddi hayata küstü bir dönem. kolay şeyler değil. ne haldedir şu an bilmiyoruz ancak artık yolu türkiye'den hoca olarak geçmez diye tahmin ediyorum.
  • 547
    iyi hocadır, eğer denizli'de mucizevi işler olmasaydı muhtemelen bizim 4 sene üst üste şampiyon olma rekorumuzu egale edip hatta geliştirebilirdi ve efsane olabilirdi. mali olarak bitik durumdayken, takım kalitesi o zamanki fenerbahçe takımının çok altındayken, o şampiyonluğu da alsalar mental olarak da biterdik. zaten o ara derbilerde bi 3 yiyorduk bi 4.
    bu sebeple tarihimizin en değerli şampiyonluğu denizlideki şampiyonluk olarak görürüm.
  • 549
    fb nin 2004-2010 arası ligte ilk ikiyi kovalamasında bence en önemli paya sahip olan teknik direktördür. kendisinin yarattığı takım ve kaos temali da olsa sistemi fb nin buradan ekmek yemesine neden olmuştur. zico ve aykut bence pek yeni birşey yapmadı. daum un kurduğu kadro ve sistemden devam ettiler iki-üç takviye ile. velhasıl kötü hoca değildir diye düşünmekteyim. narkotik problemi olmasaydı alman milli takımının başına geçiyordu neredeyse. bu bile bence önemli bir argümandır. neyse ki verebileceğinin tamamını veremeden ayrıldı kadıköy sınırlarından.