• 514
  kötü bir performans gösterdikleri ortada. vasatı dahi yakalamış değiller şuan da ama biraz daha toparlanmış gördüm bu maçta *. kaç tane hava topu geldi 2. yarı da öyle çok aman aman bir hataları olmadı.

  benim ayrıca değinmek istediğim nokta bu oyuncular bonservisi bizde olan oyuncular. seri-andone-lemina-nzonzi-emre bu adamların hiçbirinin bonservisi almayacağız. o yüzden bir sonraki yaz döneminde elimizde kalan en değerli oyuncular kendileri. eğer biz yine saçma sapan bir şekilde elimizdekileri çöp olarak gösterirsek yine son dakika transferleri yine birilerini satma zorunluluğu göstereceğiz.

  artık galatasaray'ın seviyesinin nerede olduğunu, avrupa da nasıl bir yer edindiğimizi neler yapmamız gerektiğini iyice anlamamız gerekiyor. her seferinde neden bu kadar kötü bir transfer dönemi geçirdiğimize bakın anlayacaksınız zaten olayı. her şey birbiri ile bağlantılı. andone bugün ilk defa maça çıktı ve imzalayalı daha 20 gün oldu bu adamın 1 ay bile değil. oyun kurgusu, pas hızı, takım savunması bunlar ayrı şeyler ama ne beklenmesi gerektiğini oturtmak gerekiyor artık. elimizde olanları çöp diye kestirip atmak bizim kurtuluş planımızı yok eder. bu takım genç oyuncu alıp satmak zorunda ve böyle devam edersek yine 30'luk adamlar gelir parasını alır gider bizde hatırlıyor musun der geçen giden dönemlik maçları yad etmeye devam ederiz.
 • 515
  2019-2020 sezonu başladığından beri her maç ortalama 3-4 gol yedirmelik hata yapan ikilimiz. aşırı ağır kalıyorlar, topla çıkmaya çalıştıklarında kaybediyorlar vs. geçen sezonki güveni ikisi de vermiyor maalesef. ben artık marcao veya luyindama topu ayağına aldığında istemsiz şekilde "acaba yine ne hata yapacaklar?" diye geriliyorum.

  kendilerine acilen çeki düzen vermeleri gerekiyor. yetenek probleminden ziyade mental bir konu olduğunu düşünüyorum.
 • 518
  konsantrasyon eksikliği olan ve ileride oynamaması gereken ikili. diyeceksiniz ki madem konsantrasyon eksiği var neden kaleye yakın oynasınlar, çünkü bu arkadaşlar da geri dönemiyor beklerimiz de. bu kadar çok pas hatası yapan takımın defansı ileride kalmamalı.
  anadolu takımı gibi oynayacağımız psg ve real madrid maçlarımızda gerçekten iyi performans göstereceklerine inanıyorum. yeter ki açılmasınlar.
 • 519
  takimimizda satisindan para kazanabilecegimiz birkac oyuncudan ikisi olan defans oyuncularimiz. o sebeple yipratmak yerine destek olunmasi gerekir. bir uyari yapilacaksa fatih terim gerekeni yapar merak etmeyin.

  sosya medyada futbolcu ve ailelerine ahlaksizca saldiran herkesin 6222. ahlaksiz ve beyinsiz ergen suruleri. siz degil taraftar, insan bile degilsiniz.
 • 521
  ikisinde de bariz özgüven problemi mevcut. luyindama sezona* gereksiz özgüven fazlalığıyla başladı ancak biraz törpülenmiş gibi duruyor son iki haftada. marcaoda ise aksine inanılmaz bir özgüvensizlik var şu an itibariyle. fiziken hazır olarak dönmemesi ve ilk haftalarda yaptığı hatalar buna sebep olmuş olabilir ancak mental açıdan yetersiz olduğuna delalet bu durum aynı zamanda. bu konuyu terim çözecektir zira oyuncuların özgüven seviyesini optimize etmek en iyi yaptığı işlerden biri olduğunu düşünüyorum.
 • 522
  aklı eveller geçen sene devre arası ikisini birden takıma monte etmese şuan hedef 22 diyorduk bunu da unutmamalıyız. fakat bu sene geçen seneki performanslarının çok altında başladılar sezona. luyindama ara sıra mental olarak dağılsa bile çabasını takdir ediyorum, en azından birebirlerde kendisini izlerken çok rahatım. ama marcao her anlamda akıllarda soru işareti bırakıyor. umarım diagne, ahmet çalık ve latovlevici’nin yaşadığı gibi özgüven kaybı yaşamaz ve en kısa zamanda eski marcao’yu bize geri verir. sol ayağına kurban olduğum bu hafta milat olsun, öncesini sen de unut bize de unuttur.