• 912
  gaziantep'e transfer sürecinde galatasaray'ı reddettiğini bir ben mi hatırlıyorum?
  bu kadar balık hafızalı olmayalım lütfen. aşağıda kendisinin verdiği demeci okuyabilirsiniz.

  https://www.sporx.com/...medim-SXHBQ222942SXQ

  https://www.haberturk.com/...rayi-istemedim-cunku

  hafıza tazelemek adına aklıma ilk gelen, gelecekte gelmemesi gerekenler sıralı listesini aşağıya bırakıyorum:

  okan buruk
  emre belözoğlu
  orhan ak
  emre çolak
  arda turan
  cenk tosun
  mehmet topal
  fatih altaylı (''soran olursa bizden değildir'' ua https://twitter.com/.../461165228466532352)
  dursun özbek
  mehmet özbek
  abdullah avcı (alt yapımızdan çıkmadır.)
  bülent tulun

  not: saygısızlık etriği ile ilgili herhangi bir şey demedim neden herkes bu şekilde anlayıp mesaj attı, anlamadım. mehmet özbek'te taraftara saygısızlık etmedi ama kimse görnek istemiyor. cenk zamanında gelseydi, o parayı bize kazandırsaydı. galatasaray'ı tercih etmemiş birisini kişisel olarak ben istemiyorum. isteyen arkadaşlara da saygım sonsuz. beşiktaş'a da forvet lazım, bence eski takımına daha çok yakışır.
 • 913
  gaziantep’e transfer sürecinde bizi reddetmesi gayet normaldi. zira bize gelse rotasyon oyuncusu olacaktı ama adam zaten eintracht frankfurt’tan yeteri kadar forma şansı bulamadığı için ayrılmak istemişti. bizde kulübede çürümektense, antep’e gidip ilk 11 oynamak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. ki bunun da ne kadar doğru bir seçenek olduğunu kariyer gelişimine bakarak görüyoruz.

  geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada everton’da forma şansı bulmak için çok çalışacağını, olmazsa kariyerine avrupa’da devam etmek istediğini söylemişti. bize gelmez, keşke gelse.
 • 914
  zamanında gaziantep'e transfer olurken galatasaray'ı seçmemesinin sebebi fanatik beşiktaşlı ya da bizden nefret etmesi falan olmayan futbolcu. bizi reddetti çünkü oynamak istiyordu. ilk 11'de forma bulmak istiyordu. frankfurt'u da bu yüzden terk etti zaten. burada yanlış bir şey yaptığını veya bize ayıp ettiğini düşünmüyorum. genç yaşında, oynaması gereken bir dönemde galatasaray'da forma bulamayacağını düşünmesi ve tolunay kafkas'ın kendisini kullanacağını söyleyip ısrarla istemesi sonucu orayı seçti.

  cenk ile ilgilenip ilgilenmediğimizi bilmiyorum ama adama kin tutacak hiçbir durum yok. ayrıca burada bahsedildiği gibi beşiktaş'tan başka yerde oynamam diyeceğini de hiç sanmıyorum. yeterli parayı verirsen ve şampiyonlar liginde oynayacaksın gel dersen koşa koşa gelir bence.