• 838
    kendisinin burak yılmaz ile birlikte oynamasıyla ilgili kafamda soru işaretleri vardı. birinci santrforun yedeği olmak anlamında ikinci forvet olarak oldukça iyi iş çıkardığını daha önce gördük. ama saha içinde santrforu besleyen ikinci forvet olarak da ne kadar verimli olabileceğini gösterdi. cengiz ünder belki iyileştiğinde kendisinden formayı kapabilir. ama formayı kaptırsa bile forvet bölgesinde iki bölgede de elimizi güçlendiren isimlerden biri olacaktır.
  • 839
    moldova karşısında etkili performans göstermesiyle iyi futbolcu olabileceğini sanmadığım oyuncu, en azından benim açımdan everton'da düzenli forma giysin deriz iyi futbolcu diye*. böyle basit maçlarda bulduğu 3 5 pozisyonu gol yapınca herkes kralsa eren'in de 10 golü vardı bir yarıda.
  • 840
    25 mart 2019 tarihli türkiye-moldova maçında rezil stoperlere karşı oynamış olan futbolcu. ben zaten beğenirim cenk’i de o saçma sapan takım hakikaten ölçü olamaz.

    bir de iyi insan olduğuna eminim ama kaleyi daha çok düşünmesi lazım. çok güzel şutlar çekebilen bir forvet olmasına rağmen sürekli olarak pas vermek için kasıyor kendini.