• 478
  kendisini tebrik ediyorum, 2017-2018 sezonunda yaptigi 45 milyon euroluk transfer harcamasiyla, iki sampiyonluk kazandik, ustune aldiklarinin dordunu satip 30 milyon euro civari kazandik. * feghouli, belhanda, mariano uclusu de hala kadronun onemli parcalarindan. bence guzel bir iz birakti. cok pahali transferler yaptigini dusunuyordum ama adam isini biliyormus.

  edit: ndiaye ve belhanda’ya verilen paralar da fazlaydi, elestiren coktu. tuttu diye kolay transferlerdi havasina girmesin kimse. ayrica sozlukteki mukemmel scoutlarimiza lafim yok zaten. size 45 milyon versek, barcelona’yi zorlayacak kadro kurarsiniz. mukemmelsiniz.
 • 480
  bonservis olarak aldığı oyunculardan sadece maicon'a laf edilebilirdi.

  o da ununu elemis, elegini aşmış ülkesine döndüğü icin. ağır oluşu ve diger defolari bilinmesine rağmen korkunç bir para verdik.

  mariano, fernando ve gomis gayet uyguna alındı. belhanda ve soso da kabul edilebilir bir rakama.

  asıl eleştirilen yönü yıllık maaş ve bonus kısmı.
 • 481
  eski sportif direktörümüz. kendisinin yaptığı transferleri saha içi açısından eleştirmek doğru değil. yaptığı transferlerdeki başarı oranı gayet iyi ancak verdiği maaşlar ve bonuslar kulübün belini bükmüş durumda. gomis, belhanda, feghouli, fernando, mariano, maicon vs. kap bildirimlerini okuyun. ne demek istediğimi anlayacaksınız.