• 282
  bırakalım jardel'in parasını, uefa kupasının alındığı senenin sonunda opel gibi saygın forma sponsorları adaylarımız varken telsim ile yapılan anlaşmanın ödemesini ne yaptı onu öğrenelim. ya da anlaşma neden bir yıl sonra bitti?

  uluslararası arenada, tarihin en özel şampiyonluklarından birini kazanmış olan bir takım, bu zaferden bir sene sonra, sene başında göğsünde galatasaray store reklamlı forma ile sahaya çıkıyordu. sonrasında kocaman, yeşil bir aria reklamı için anlaşma yapıldığında camia seviniyordu. halbuki 2000 senesi yazında becerikli bir yönetim olsa bu zaferi doğru anlaşmalarla ekonomik güce de çevirmesini bilirdi.

  soran olursa süren efsane başkan ya...
 • 283
  cem uzan: 2000 yılında 16 milyon euroya jardel'i almıştım. eğer geri dönersem, galatasaray'a 50 milyon euroluk bir sürprizim olacak.

  böyle bir şeyin gerçekleşme ihtimali %0.0001 bile değil öncelikle onu belirteyim.

  ama zamanında finans dünyasında yeni bir sahtekarlık yöntemi bulan, motorola'yı dolandıran, 100binlerce çeaş ve kepez elektrik mağdurları yaratan bir sahtekar için ffp'yi bir şekilde delebilmek çok kolay olsa gerek. böyle kirli para kulübe geleceğine hiç gelmesin daha iyi.

  motorola'yo dolandırdı hahahah diye dalga geçiyoruz ama bugün türkiye'de imar bank, pamuk bank ve çeaş&kepez elektrik mağduru olan 1 milyondan fazla insan var. bu adamın sermaye piyasalarına verdiği zarar 10 milyarca dolar, bugün türkiye'de borsanın yatırım değil de at yarışı olduğunu sanan insanlar var, bunun gibiler yüzünden. ve bu adamın yolunu açan zamanının spk ve bddk çalışanları muhtemelen oldukça zengin olarak hayatlarına devam ediyorlar, kabul edilemez...