• 254
  her sabah trt spor’da serkan yetkin’le birlikte yaptıkları spor manşet programını izliyorum. israrla izliyorum. eskiden daha çekilebilir bir insandı, türk futbolunun nasıl kurtarılabileceğine dair farklı açılaradan bakarak yorumlar yapardı. artık tamamen mevzusu başkalaştı. türk futbolu batık durumda ve bunu kurtaramayız kafasında ve binlerce kilowatt negatif enerji yayıyor etrafa her sabah. orasını da geçtim, her ama her fikre, yoruma, habere vs karşı çıkan bir cevap veriyor bağırarak ve sinirlenerek. “ya öyle değil. başka bi şey anlatıyorum. okuma o yorumu. boşver anlatma beni, anlamasın o kişi. benim ne dediğim önemli, onun değil.” gibi söylemlerini istisnasız her gün tekrar ediyor. allah eşine dostuna sabır versin, en başta serkan yetkin’e.
 • 255
  bunun gibi insanların toplumdan izole edilip, hiçbir canlının yaşamadığı çorak toplarda kendisi gibi olan insanlarla bir arada yaşaması sağlanmalı. bir gün teknoloji öyle bir gelişecek ki bunun gibi insanların çevreye yaydıkları negatif enerji ve çevre üzerinde yarattıkları olumsuz etkiyi tespit eden cihazlar geliştirilecek ve ancak o zaman bunun gibi insanların sağlıklı toplumlarda yerinin olmadığı anlaşılacak.
  hatta o zamanki insanlar geçmişe göz attıklarında bırakın izole etmeyi üstüne para verip televizyonlardan daha geniş kitlelere zarar vermesine olanak sağlandığını görüp cehaletimize gülecekler.
 • 257
  ulusal yayinlardan kaldirilmasi gereken kaba insan. uslubu kibarliktan ve nezaketten cok uzak. 2020 yilinda hosgoru, iyilik ve insani degerler uzerinden yasamaya calisirken, bir insanin sinir hastaligini bir ulus cekmemeli.

  cok konusmak istiyorsa youtube kanali kursun ve kendisini talep eden tinercilerle gunluk bir araya gelsin ve boylece herkes mutlu olsun.

  eskiden trt payi denilen bir sey vardi (en azindan eskiden ben turkiye'de yasadigim donemde). eger bu para hala her vatandastan aliniyorsa, bu kisinin maasi da 80 milyon insandan toplanan para havuzundan veriliyor demektir.