• 435
    geçen sene muslera'yı sakatlayıp hem geçen sezonki hem de bu sezonki şampiyonluğumuzun önüne taş koymuş takım. geçen sezon muslera sakatlandıktan sonra lige havlu attık bu sezon da muslerasız başladığımız sezonda fatih öztürk ile saçma sapan goller yedik ve maçların ilk yarılarını çöpe attığımız gibi ligin de ilk yarısını çöpe attık adeta. 19 mart 2021 galatasaray çaykur rizespor maçı ise tüy dikti. 4-3 yenildik. şu takıma olan nefretim hiçbir zaman dinmeyecek. abartısız söylüyorum beşiktaş'tan bile bunlardan ettiğim kadar nefret etmiyorum. umarıım küme düşersiniz.
  • 436
    siyasi konjonktür değişmedikçe ligden düşmesi mümkün olmayan, düşse bile ertesi sene apar topar çıkartılacak takımdır. ben şahsen ligde olup olmaması konusunda nötr biriyim. yani varlıkları ya da yoklukları koskoca galatasaray'ın umurunda olmamalıdır.

    maalesef 2020-2021 sezonunun ikinci yarısında müthiş hatalar yaparak maçı onlara verip aslında şampiyonluğu da o gün kaybettik. yapacak bir şey yok.

    hatta daha başka bir şey söyleyeyim: ben bu tarz takımların (galatasaray düşmanı) ligde olmasını daha yararlı görüyorum. rakiplerimize yaptıkları gibi yatan, kolayca yenilen olacaklarına ve bu yüzden başarılarımıza gölge düşüreceklerine böyle bize karşı dişli olsunlar. biz her daim güçlü olmak zorundayız.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!