• 7
  (bkz: #2641926)
  aslında haklı olmasına rağmen kullandığı "atarlı giderli üsluba" anlam veremediğim sözlük yazarı. voleybol, basketbol, golf, curling vb izlemeyen ve ilgisi olmayanları zorla ilgili yapamazsınız. galatasaray futbol sözlük diye birşey olmadığı için de sadece futbol izleyicisi olan taraftarlarımız da burada yazacak. daha ateşleyici, taraftarı odaklayıcı entryler ile bahse konu amatör branşlara ilgiyi artırabilecekken, bu şekilde suçlayıcı davranması kesinlikle pozitif etki yaratmaz.
 • 8
  (bkz: #2641926)
  entry'sinde kimin hangi spor dalını seveceğine, ilgi duyacağına ve ne kadar takip edeceğine kendi kendine karar vermiş ve bu karar sanki çok geçerliymiş gibi yazan bir yazardır.
  ben curling izliyorum mesela denk geldikçe ama basketbol izlemiyorum ve bu spor dalıyla da zerre kadar ilgilenmiyorum. keza voleybol da aynı şekilde az olan vaktimi ayıracağım kadar ilgimi çekmiyor.
  buraya bu şekilde yazıyor olmamın sebebi; insanlar sanki basket veya voleybol izlemiyor diye suçluymuş gibi olan "atarlı giderli üslup". her yayınlanan spor dalını takip edeceksek sadece tv başında veya stadyum-spor salonunda hayat geçirelim. herkesin işi gücü var ve insanlar kendince ayırdığı kısıtlı zamanında favori spor dalını izler. buna da kimse karışamaz. taraftar çekmek için yanlış bir tavır takındığını düşündüğüm yazar.