• 2717
    türk milli takımında yer alması gereken sol bek.
    sezona bombacı mülayim gibi başladı, hasan ali'yi falan göreceğimize bu adam performans olarak oraları hakediyor.

    2020-21 yaz transfer döneminde galatasaray ile ismi anıldığında buradaki tepkileri unutmayacağım, yalan yok takıma katılmasını istiyordum. yani bu olayın da kanıtladığı gibi bu platformda da dikkate alınacak insan sayısı gözden geçirilmeli.

    caner erkin'in oyun tarzını da pek tutan biri değilim, pas oyunu düşmanı olarak bile nitelendirebilirim ama bazen direkt rakibimizi güçlendirmemek adına da böyle hamleler yapılabilir. uzun maraton dedik, 5 oyuncu değişiklik hakkımız var dedik. saracchi'nin her adalesi attığında emre taşdemir ile canımız yanmaya devam edecek. ki sezon başında avrupa'da da mücadele ediyorduk, mutlaka derinlik gerekiyordu. kasımpaşa'dayken özgür çek diagne'ye baya asist yapmıştı, falcao da yan toplara cisse&samatta kadar vurur yani.

    umarım uzun vadeden caner'in performansı düşer, daha da önemlisi umarım rakipler caner'in açtığı ortalardan seken toplar ile kontra atak yapmayı öğrenebilir. hatta bir ipucu daha vereyim, caner'e en ufak baskı yapıldığında topu uzun oynuyor. caner'in oyundan atılmasına hiç değinmeyeceğim, çünkü bu hakemler bu mhk bu tahkim varken o iş zor. hakemlerin yüzüne fb'li oyuncular tarafından ana avrat küfür edilse yarabbi şükür diyecek gibiler.