• 2585
  kendisi hakkında yazdığım entry en ofsayt entrylerim arasında. (bkz: #2897670)

  hala aynı fikirdeyim ki hoca da aynı şeyleri düşünüyor belli ki. hele bu yabancı sınırı muhabbetinden sonra bence kesinlikle kadromuza katmamız gerekiyor. 2020-2021 sezonu başladığında 32 yaşına girmiş olacak, en az 2 yıl daha katkı verebilecek bir oyuncu bence. ülkede zaten bek yetişmiyor, bu şartlar altında alınması gerekiyor bence. hatta bana kalırsa şayet transferi gerçekleştiği takdirde saracchi'nin yedeği olarak gelmeyecektir. hücumda saracchi'den daha iyi olduğunu düşünüyorum, savunma performanslarının ise bir farkı yok. caner sezonda +10 gole direkt katkısı olabilen bir oyuncu. ortaları da malumunuz. sol önde ve 3-5-2'nin sağında da rahatlıkla oynayabilir. saracchi ile güzel bir forma rekabetine gireceklerini düşünüyorum, kim daha iyiyse o oynar, artı olarak da o bölgede bir alternatifimiz olacak. süleyman luş ile de orayı üçleriz, sol bek mevzusunu en az bir sezon düşünmemiş oluruz. hatta rotasyona emre taşdemir bile girebilir ama süleyman'ı tercih ederim özellikle kupa maçlarında. saha içinde hırslı ve agresif oyunculara ihtiyacımız var. ortaları da çok isabetli, ceza sahası içinde topla buluştuğunda gol tehlikesi yaratabilecek bir çok oyuncumuz var, falcao, emre akbaba gibi. bence transferi galatasaray'ın lehine olacaktır. karakterinden, geçmişte yaptıklarından vs. bahsetmek istemiyorum, eğer galatasaray'a faydası olacaksa, forma için savaşacaksa ve hoca da istiyorsa gelmesinde bir sakınca yok. bu transfer ayrıca rakiplerimize karşı da psikolojik bir üstünlük olacak. hem fenerbahçe de hem de beşiktaş da ciddi performanslar göstermiş kaliteli bir yerli beki kadromuza katmış olacağız.

  rahmetli alpaslan dikmen abi'nin sözünü de buraya yazarak bu transfer süreci hakkındaki son entrymi tamamlıyorum.

  ''galatasaray'ın yararına olacak bir taşı yerinden kaldırıp iki metre öteye koyanlara bile müthiş saygı duyarım.''
 • 2588
  takımımıza transfer edilirse şener özbayraklı hamlesinden bile daha kötü bir hamle olacak olan sol ayaklı insan. umuyorum ki geleneksel galatasaray'ı çiftliğe dönüştürme eylemlerine konu olmaz, sadece uydurulmuş bir habere özne olmuştur. hiçbir şekilde katkı vermeyeceği hatta zarar vereceği o kadar belli ki (bkz: ryan babel). kendisi sürekli tam orta saha çizgisinde durur ne bindirme yapar ne geri döner sürekli orta sahadan top şişirir. topu istediği gibi şişiremediği zaman ise takım arkadaşlarına kızar.

  2018-2019 sezonunda beşiktaşı 2-0 ile yendiğimiz iç saha maçında birincisi taç ikincisi ise hızlı oyun ile çıktığımız ataklarda attığımız gollerin bir numaralı sorumlusudur defansa geri dönmeyerek hatırlayacağız üzere. kendisinin "futbolculuğu" hakemle 90 dakika didişmek üzerinedir. kişiliğine girmiyorum bile.
 • 2591
  belki biraz ağır bir ifade olacak ama caner erkin'i galatasaray'da görmek isteyenin galatasaraylılığı benim için tartışmalıdır. maçlarda sürekli arkasına adam kaçırmasını, gereksiz kart görüp takımına ihanet etmesini, gittiği takımlarda takım arkadaşlarıyla kavga etmesini falan geçtim. gerçek bir galatasaraylı "ben galatasarayda oynarken bile fenerin kazanmasını istiyordum" diyecek kadar, karaktersiz bir galatasaray düşmanını nasıl takımda görmek ister, aklım almıyor. bu adam yarın gs-fb maçında fener kazansın diye 10. dakikada kırmızı kart görse ne hissedeceksiniz?
 • 2592
  arda gelecekse olur. yok arda gelmeyecek sadece caner gelecekse kabul edemem.
  madem sıçacaklar bari sıvasınlar tam olsun.
  hem arda ile birlikte gelirse 2007'de florya'da ettikleri kavganın rövanşı için caner'e bir şans vermiş oluruz. iyi olan kazanır.

  bıraktım artık altyapıdan birini oynat klişesini ama bu geleceğine muğdat, erman, yusuf... bunlar gibi birilerini getir kardeşim ses etmem. yetenekleri sınırlı ama karakteri sıkıntılı olmayan, geçmişinde pislik olmayan adamlar bunlar.

  beşiktaş futbol takımında bile sırıtan karakteri problemli adamı takıma getirmeyi bırak düşünmek bile ne bileyim...

  soğutma çalışmaları mıdır nedir.
 • 2594
  onyekuru’yu tekrar kiralama durumumuz olmayacaksa; saracchi ile önlü arkalı oynasalar sol tarafı baya etkin hale getirirler. bir kere rakip takımın sağ kanadı etkinse pasifize olur, sürekli isabetli orta, ceza yayına düzgün pas izleriz. topun taşındığı bir kulvarımız olur. aynı ayaklı iki benzer oyuncu peş peşe oynarsa o hat baya faydalı oluyor bence. ömer bayram da ikisinden sık sık formayı alan sol kulvar yedeği olur. böyle solak tren oyuncugillerden yusuf erdoğan’a yazık oldu aslında.

  kısacası yeni yabancı kuralına göre, süper ligin kaç yıldır ceza sahasına en iyi top gönderen oyuncusu bedavaysa yabana atılmamalı.
 • 2596
  galatasaray taraftarının geldiği nokta hakikaten ibretlik.

  uefa kupası'nın en kötü yanı aslında galatasaraylı olmaması gereken bir dolu tipin galatasaraylı olmasını sağlamasıdır.

  caner erkin'i isteyecek mide, kimbilir neleri neleri ister. keşke volkan demirel kaleciliği bırakmamış olsaydı, şu dönemde ona bile dilenen olurdu.

  dünyanın tek sol bekiymiş gibi davranılan, takım arkadaşlarından dayak yemeden duramayan futbolcu.