• 2487
    sürekli yazdığım gibi kişilere hakaret etmek küfür etmek suçtur. kendisi de hakeme kameralar karşısında göstere göstere küfür eden futbolcudur. keşke birileri böyle ibretlik 1 haftalık bile ceza evinde kalsa. böyle bir karaktere top oynatmamaları artık faul. melo en azından rakibine küfür etmezdi, gidip küfür etmeden kurnazlıkla cıldırtırdı.

    böyle bir olayda galatasaraylı oyuncu geçse savunmam hatta yönetime bu oyuncuyu niye kovmuyorsunuz diye sinirlenirim. gelin görün ki tiner çekip sokaktan geçenler bu gibilerini savunuyor.

    sosyal mesaj: lütfen rakip taraftara, hakeme, takıma küfür ve hakaret etmeyin. ben de biliyorum bazı insanlar küfürü hakareti hak ediyor ama etmeyin işte. sözlükte bu gibilerine taviz vermeyen moderasyonun olması da güzel, fakat bunu sadece galatasaraylı oyuncular üzerinden değil herkes üzerinde yapmalıdır. rakibi kızdırmak istiyorsanız, küfür etmeden daha çok çıldırıyorlar. bu arada aranızda avukat olanlar varsa, şu tinersözlükte sürekli camiamıza fetöcü diyenlere haddini bildirmek için işlem başlatmaya yardımcı olsun.