resim
Can Bozdoğan
Takım:Schalke
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:21
Boy:1.74
Uyruk:Almanya
 • 36
  galatasaray taraftarı ile diğer takım taraftarlarının futbolcu beğenme kriterlerinin arasındaki uçurumu bize bir kez daha gösteren futbolcu.

  ben de beğeniyorum kendisini. maalesef bizim problemimiz, oyun tarzını beğendiğimiz futbolcuların bizim ülke futboluna ve üç büyüklerin oyun tarzına uygun olmaması.

  biz bundesliga ya da ligue 1'de orta sıralarda takılan bir avrupa takımı değiliz. taraftar olarak süper lig şampiyonluğundansa avrupada kavgasız gürültüsüz potansiyelli kadroları izlemeyi tercih ederiz. ancak o hayal. gerçek ise süper lig denen ölüm adasında hayatta kalma mücadelesi veren bir takımız. sahada sadece topunu oynayacak profesyonellere yer yok. yarı deli yarı dahi tipler olmalı takımda.

  iyi futbolcu ama bjk yukarıdaki sebeplerden dolayı kendisini tutmadı ve atiba ile sözleşme uzattı. josef başka bir avrupa liginde on bir yapamaz. bizim ligde kral. hem deli hem dahi. akıllı adama yer yok burada.

  gece gece saçmalamış da olabilirim. eyyorlamam bu kadar :(
 • 38
  özet ya da videolardan izlendiği zaman belki iyi görünüyordur ancak tam maç izlendiğinde yetersizliği görünen isimdir.

  mevkisi olan orta sahada sürekli yerini kaybeder; koşmaması gerekmeyen yerlere koşar alanını boşaltır. topu ayağından zamanında çıkarmaz, pas kalitesi yüksek değildir.

  kısacası iyi bir orta saha oyuncusu değil.

  sanırım bu derece olumsuz yorum yazdığım da ilk futbolcu.

  takımda görmeyi istemem zaten scout ekibi çoktan elemiştir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın