• 1
  transfer dönemlerinde kahır eden durum.

  tam satıp para kazanacağız yerine daha potansiyelli yetenekler alacağız derken x futbolcu çıkıp kulubümde mutluyum, önümüzdeki sezon da kalmak istiyorum tarzında demeçler veriyor.

  mutlu olmayın arkadaşım, gidin arabistan'a alın 5 milyon euro'yu iki sene toplayın parayı, bakın dalganıza. ömür boyu sizi mi çekeceğiz, zaten satmadan alamıyoruz bir de turkiye cokzel, istanbul harika , nargile çok şekil diye türkiye görmüş suriyeliler gibi şekil yapıyorsunuz.

  gitmesi gerektiğinde türkiye'de mutlu değilim tarzında açıklamalar yapacak futbolcular arıyoruz. yok öyle dört sene boyunca türkiye'de kalmak.

  hadi bakalım.
 • 3
  yabancılar hem iyi para kazanıyorlar, hem başlarında kendilerini başarıya taşıyabilme ihtimali çok yüksek olan bir teknik direktör var. o teknik direktör mükemmel bir takımdaşlık yarattı. o takımdaşlığı bozan önemli futbolcuları anında ortamdan uzaklaştırıyor. sorunu olanların sorunlarını çözmek için uğraşıyor. çözemezse yine ortam bozulmasın diye gönderiyor.

  yerliler için yukarda bahsettiğim fatih terim faktörü çarpı iki gibi bişey. geçmişten beri tanıdıkları, onun başarılarını izleyerek büyüdükleri için onunla çalışmak bile kendilerini mutlu ediyor.

  tüm bunlar takımı başarıya taşıyor, her sene avrupa arenasında boy gösterme şansı doğuyor.

  para, huzur, kariyer tatmini ve başarı.

  bir futbolcu daha ne ister ki?