• 1
  frutti extra bursaspor adıyla ing basketbol süper ligi'nde mücadele etmektedir. yanlışım yoksa 2014 yılında kuruldu ve 5 yılda süper lige yükseldi. maçlarını podyum park'ın hemen karşısında tofaş'ın da maçlarını oynadığı salonda oynamaktadır.

  salonun yeri gerçekten harika ve bilet de ucuz olunca kombinesini aldım. futbol takımının 1. ligde olması sebebiyle basketbol takımına ciddi ilgi var ancak futboldaki apaçi tayfa pek yok burada. bu sebeple maça gitmesi, maç öncesi podyum park'ta ka, the foxes, green fairy gibi barların olduğu o arada takılması falan baya keyifli.

  takıma gelirsek; ikinci kez izledim ve kombinem daha sakin taraftarlar arasında olduğundan baya da dikkatli izledim takımı.

  birkaç sene önce kurulan bir takım için gayet iyi seviyedeler.

  riley isimli 1 numaralı kısaları bence en zayıf halka yabancıları arasında. diğerleri (2 uzun 2 kısa) gayet iyi. türk oyunculardan ender iyi, neden çok az süre veriliyor bilmiyorum ama evren çok akıllı bir oyuncu, can maxim yeni transferleri ve zaten bu seviyeler için iyi oyuncu, iyi savunmacı, katkı verir o.

  ızzet türkyılmaz, sadece uzun ama oyunda etkisiz. yani illa ki biliyordur, adam profesyonel oyuncu ama bazen duracağı yeri bile bilmiyor gibi göründü izlediğim maçta.

  savunması aksayan bir takım bursa. izlediğim 9 kasım 2019 büyükçekmece maçında rakibin uzun pivotu ve iki yabancı kısasını birebirde tutamadılar. yardım getirdiklerinde ise boşta kalan oyuncuyu savunmakta zorlandılar. dahası getirilen yardımlarda da pek etkili olamadılar.