• 34
  mustafa cengiz'in dediğine göre her menü alışverişinden 1,6 tl'si kulübümüzün kasasına girecek olan sponsorluk anlaşması yaptığımız fast food zinciri. iyi bir anlaşma gibi.
  https://twitter.com/...758095292014594?s=20

  ve bence galatasaray sözlük buluşmalarında tab gıda'nın bir markasına gidip topluca galatasaray menüsü almak kulübümüze katkı sağlamak için değişik bir organizasyon olacaktır. fenerol gibi sadece para verilen, dilenilen bir kampanyadansa bu tarz organizasyonlar daha çekici olacaktır. tabi abartıp obez olmayalım aman diyeyim*

  bir izmir'li olarak izmir'de yapalım yakın zamanda derim.
 • 36
  biz bu anlaşmayı yapmadan önce diğer 3 takımda aynı şekilde anlaşma yapmıştı. takımlara ait menüler olacak ve yenilen her menüden takıma katkı olacak şekilde. bu anlaşmalardan sonra özellikle fenerbahçe anlaşma yaptıktan sonra yandex muamelesi yapılmış ve dalga geçilmişti. ben de ana sponsorumuzun yine fast foodcu olması ve bu meblağların düşük olması sebebiyle böyle bir anlaşmaya girmememizi mantıklı bulmuştum. şuan yapılan da yanlış değil, nereden gelir gelirse o kadar kardır.

  fakat burada rakiple dalga geçip biz yapınca övülmesi biraz garibime gitti.

  çok fazla işe yaramayacağını ve ana sponsorumuzu düşünerek açıklama yapmamız gerektiğini düşündüğüm sponsorluk anlaşması yaptığımız firma.