resim
Burak Yılmaz
Takım:Fortuna Sittard
Mevki:Santrfor
Yaş:37
Boy:1.88
Uyruk:Türkiye
 • 14098
  an itibariyle htalks twitch kanalında konuk olarak yer almakta olan topçu. beşiktaşlılığını ispat ediyor. fatih terim konusu geçince aralarının iyi olmadığını hissettirdi. galatasaray beşiktaş maçında burak yılmaz’ın yerde olduğu fatih terim’in güldüğü fotoğraf soruldu. art niyet aramıyorum arasak buluruz ama ben öyle bir fotoğraf vermezdim dedi.
 • 14099
  --- alıntı ---

  burak yılmaz: "süper lig'de yabancı sayısı 6'ya düşürülmeli. türk oyunculara daha çok değer verilmeli."

  --- alıntı ---

  zeka geriliği problemi yaşayan futbolcu.

  daha önce de belirtildiği gibi yabancı bir ülkede oynayıp yabancı sınırı gelsin demek normal bir kafanın ürünü değil.

  galatasaray'da oynarken kafası çalışıyordu aslında ama ne olduysa tekrar beşiktaş'a transfer olduktan sonra oldu. zekasında gözle görülür şekilde düşüş yaşandı. ışıtan gün'ün takımı fortuna sittard'a gittikten sonra temelli balatayı sıyırmışa benziyor. ne diyelim allah şifa versin.

  https://youtu.be/pNoAipfLeKE
 • 14101
  htalks twich kanalında kendisine fatih hoca sorulunca sadece sportif başarılarından bahsedip galatasaray ve türkiye’nin en büyük hocalarından deyip geçiştirdi. fatih hoca ile aralarında çok ciddi sıkıntıları olduğu anlaşılan futbolcu. burak o iş seni 3 gömlek aşar haberin olsun. fatih terim türk futbolunun ‘ramiz dayısıdır’. karam tayfa arkamda bana bir şey olmaz dersin, bir anda arda tefo olur ruhun duymaz. ondan sonra kerpeten ali gibi ortada kalırsın.
 • 14103
  galatasaray'a çok büyük katkıları olan yakın tarihin en önemli türk golcüsü. bu kadar kindar olunmasın, kulp aranmasın bir şeylere. geçirilen onca güzel gün, onca güzel anımız var.

  fatih terim konusunda da ilginç bir süreç yaşanıyor. prim olayı özelinde selçuk, fatih terim'le yer aldı, arda ve burak karşı cephede yer aldı. sonrasında arda, fatih hocanın elini öptü ve barıştılar. aynı aksiyonu ise burak yapmadı. şimdi 3 isim de birbirine soğuk ve küsler açıkçası.
 • 14104
  galatasaray veya onun herhangi bir değeriyle alakalı olan açıklamalarının çok dikkate alınmaması gereken eski futbolcumuz.

  yakında futbolu bırakacak ve kendisine bir camia arayışında ve kendisini en kolay şekilde kabul ettirebileceği camia ismini duyduklarında midelerinin bulandığını söyleyen beşiktaş camiası. galatasaray ve trabzonspor camialarının kendisini bağrına basacağını düşünmüyor ki haksız da sayılmaz.

  teorimizi kanıtlar nitelikte olan bu videoyu da bırakalım inceden.
  https://twitter.com/...Q7-pNjBring&s=19
 • 14105
  her zaman beşiktaşlılığını her platformda dile getiren burak yılmaz, twitch isimli sosyal medya sitesinde canlı yayına konuk oldu. beşiktaş, trabzonspor, galatasaray ve fenerbahçe kariyerleriyle ilgili konuşan burak yılmaz, her zaman beşiktaşlı olduğunu tekrarladı. fatih terim ile ilgili flaş ifadeler kullanan burak, sosyal medyada gündem oldu.

  --- alıntı ---
  kariyerine hollanda'da devam eden burak yılmaz, katıldığı twitch programında (@htalks) dobra dobra açıklamalarda bulundu. fatih terim hakkında söyledikleri gündem olan burak yılmaz sosyal medyada gündem oldu.

  burak yılmaz: "ben fatih terim'in yerinde olsam öyle bir gülüş yapmazdım orada. o an öyle bir durum yoktu. kaç kişinin önündeyiz. bana yapılan faul vardı. neyse konuşmak istemiyorum"

  burak yılmaz: "ikinci trabzonspor maceram da iyiydi. 25 maçta 23 gol attım. trabzon'da taraftarla hiçbir zaman problemim olmadı. benim tepkim 3 kişiyeydi. hayatım boyunca onları affetmem, hakkımı da helal etmem

  burak yılmaz: "euro 2016'nın primi 500 bin €'ydu. elemelerde oynayanlar primini aldı, ben de elemelerde 8 gol atmıştım. son izlanda maçında oynamadım, sakattım. yine de ne olur ne olmaz diye kadrodayım.”"

  burak yılmaz: "turnuvadayken arda, otobüste kafama vurdu. 'bana bi' hediye alırsın artık karam.' dedi. selçuk da 'ona prim yatmadı.' dedi. arda da kaptan, nasıl kaptan olduğunu da herkes bilir. herkesin hakkını savunur. arda bunu duyunca delirdi, 'nasıl olur, bütün golleri sen attın!' dedi.”"

  burak yılmaz: "ben de 'bak sakın bunun lafını yapma!' dedim. zaten euro 2016 grubumuz çok zordu, 'gruptan çıkamazsak ihaleyi yıkacağız?' diye adam aranıyordu. malzemeci, fizyoterapist ve masör de prim almadı. o dönem futbolcular kendi arasında para topladı, onlara verdik.

  burak yılmaz: "gruptan çıkamayınca da prim mevzusu patlamış oldu. ben prim almadım, lafını da yapmadım. yüreği olan çıksın yalanlasın. hiç birine hakkımı helal etmiyorum. öbür dünyada iki elim yakalarında olacak."

  burak yılmaz: "ben beşiktaş ile büyüdüm. çarşı’ya aşık olarak hep izledim. canları sağ olsun pek aramız iyi değil ama ben gerçekten beşiktaşlıyım."

  burak yılmaz: "bir tane kardeşimiz mesela kontrat uzatmıyor diye oynamıyor. isim vermeyeceğim... bu çocuk 20-21-22 yaşında... bu çocuğun annesi babası yok mu? bu çocuğun bakmak zorunda olduğu insanlar yok mu? ver parasını çocuk kalsın."

  burak yılmaz: "bu arada çocuk 1 milyon euro istiyor. sen ona vermiyorsun, yakın olduğun gazetecilerle basının önüne atıyorsun, ondan sonra çocuk hain oluyor. onun yerine de gidip yabancı alıyorsun. ailesi zengin olan adamdan futbolcu olmaz. futbolcu adam gariban adamdır."

  burak yılmaz: "ben galatasaray'dayken her şey çok iyiydi. benim kontratım çok yüksekti. hak etmiştim. kontratı tl'ye döndür dediler, döndürdüm. indirim yap dediler, yaptım. her şeye evet dedim ama yine de yetmedi. sivas maçından sonra ayrılmayı kafaya koydum

  burak yılmaz: "o zaman west ham'a transfer olacaktım. çinliler de gelmişti. menajerimi aradım west ham'a gidiyorum dedim. menajerim bana dedi ki, bu çinliler geldi 1 aydır bekliyorlar. gidip bari teşekkür edelim dedi. sonra başkan beni ikna etti ve çin'e gittim. west ham'ı arayıp teşekkür ettik"

  burak yılmaz: "çin ligi'nde futbol çok alt seviye. en yakın deplasman 4 saat. ama yine de çin'e gittiğim için pişman değilim"

  burak yılmaz: "şenol güneş benim babamdır."

  burak yılmaz: "maksimum 6 tane yabancı sahada tutarım. ben kuralı böyle yaparım. türk oyuncularıma daha fazla sarılırım. ben yabancı oyunculara yalakalık yaptım antrenmana çıksınlar diye. maaşları yatmıyordu yalakalık yapıyordum. kendi oyuncularımıza sahip çıkalım"

  burak yılmaz: "fenerbahçe'deyken aragones'e denk geldim. çok aksi bir kişilikti. ben de gençtim sonuçta. fenerbahçe'de başarısızlığım kendi suçumdu."

  burak yılmaz: "2010-2011 sezonu türk futboluna çok zarar verdi. o zaman ben trabzonspor'daydım. bizim o zaman canımız yandı. fenerbahçe'nin de canı yandı. bu konuyu bence artık kapatmak lazım. iki camianın yerinde olsam sarılıp bu konuyu kapatırım. o kadrodan bir tek burak yılmaz kaldı. selçuk gitti, umut gitti, jaja gitti, egemen abi gitti, gitti oğlu gitti, yattara da gitti. her saydığım oyuncu 11 oyuncusuydu. o ekibin dağılmasında hata yapıldı."

  burak yılmaz: "ben trabzonspor'da oynarken beşiktaşlı olduğumu söyledim. trabzonspor için ölüyorum da dedim ki gerçekten ölüyordum. beni selçuk inan hastaneye yetiştirdi. beyin kanaması geçiriyordum"

  burak yılmaz: "bizim karam tayfa olarak küsme diye bir kelime lügatımızda yok. kötü bir gün olursa her zaman beraberiz. iyi günlerimizde biraz uzak duruyoruz. uzaktan da olsa gönüllerimiz her zaman bir"

  --- alıntı ---
App Store'dan indirin Google Play'den alın