• 13183
  sürekli hakkında beşiktaşlılar g.t oldu, nasıl sindirecekler, çarşı şöyle çarşı böyle yorumları yapıldı. öyle ya da böyle bu akşam 18 ocak 2019 akhisarspor beşiktaş maçı ile ilk resmi maçına çıkıyor. sakatlanmadığı sürece de gollerini atacaktır. biz de burda ama ne mide varmış diye kendimizi avutucaz. burak sevdiğim beğendiğim bir oyuncudur. inşallah tez zamanda sakatlanır (ayağı falan kırılmasın tabi en fazla adelesi atsın) yoksa beşiktaş'a çok faydası olacak.
 • 13184
  bu adamın gol atması takımının başarılı olacağı anlamına gelmiyor bunu ne zaman anlayacağız merak ediyorum. takım arkadaşının attığı gole sevinmeyen, her topu isteyen, kendisine pas atmayan arkadaşına trip atan saçma sapan bir adam burak. kendisine en uygun camiayı bulmuş zaten. olay golse yerden yere vurduğumuz eren ilk yarıdaki* berbat performansına rağmen 7 gol attı.
 • 13185
  eski forvetimiz.

  bize katkı verdi, giderken para da kazandırdı. kendisini kötü hatırlamayacağım. takımda golü atacak biri olsun yeter derseniz burak doğru adrestir. sadece zamanlama konusunda * iyi olmuş olsa ligimizde her türlü gol rekorunun içinden geçerdi. ama takım oyununun altına dinamit koymak için birebirdir. grupçuluk, hizipçilik yapmak için birebirdir. beşiktaş’a gitmesi faydamıza olmuştur. iki gol atar ama iki gün sonra çiban başı olur takımda. o yüzden bence çok dert etmeye gerek yok burak’ı.
 • 13188
  gittiğinde sevindiğim* fakat verdiği katkı, kazandırdığı para, cluj ve schalke maçları hatrına asla kötü hatırlamayacağım forvet.
  ayrıca her ne olursa olsun ben kendisinde galatasaray’dan aldığı hava ve kültürün siyaret ettiğini düğünenlerdenim. yani içinde bir yerlerde hala kendisini galatasaray’a karşı aidiyet hissettiğine eminim.
  edit: olumvarsabenyokum uyardı olumlu bir cümleyi “kötü hatırlayacağım” ile bitirmişim. o cümle hatırlamayacağım ile değiştirildi.
 • 13189
  bu burak mevzusu bir türlü çözülemiyor. bu adam bence kaliteli bir futbolcu değil. ancak burak'ın size verecekleri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. vereceklerinden biri de 2 tane çok değerli husus. boş alana kaçma ve gol. bu noktada spesifik kaliteleri olduğunu inkâr etmek yanlış olur. beşiktaş'a bu konularda yardım da edecektir. ancak oyuna erdiği tonla eksi de var. örneğin ön alan presi yaptırdıgınız da eğer niyeti varsa gereksiz herkesin alanına giriyor. pres rakip oyuncuların hepsine bodoslama koşmak değildir. doğru açıları bulup o koşuları yapmanız lazım. burak eğer biraz bile hatalı planlama olmuşsa sizi tek bir oyuna mahkum ediyor. kitlendiğinde de hep ofsaytta düştüğü için ısınamıyorsunuz. planlamada hata yapma şansını çok düşürüyor ki 100 de 100 doğru planlama diye bir şey olmaz. bu işte her hareket bir ihtimalin peşinden gitmektir zira. başka bir oyun denediğinde ise beceremiyor.

  bu eksikleri çok değerli artılarını yok etmez. artıları da çok önemli eksikliklerini yok etmez.