• 20
  99 doğumlu bursa alt yapılı sağ çizgi oyuncusu. le havre istiyormuş kendisini. bursaspor çocuk hızlı diye sağ kanat, sol kanat filan oynatıp yeterince parlatamadı. bence biraz fazla abartılan mehmet zeki çelik’ten daha iyi bir kumaşa sahip oyuncu. zaten o yüzden fransa liginden salça oluyolar.

  linnes ve omar iki tane norveç milli takımı sağ bek oyuncusunu, kısıtlama gelmişken orayı doldurmak ne kadar mantıklı bilemiyorum. zaten ikisini toplasan bir mariano etmiyor. şener’den de bir hayır göreceğimizi zannetmiyorum. adamın özgüven yerle bir.

  genel kanının aksine ben marcelo saracchi’yi çok beğeniyorum. sağda burak, solda saracchi sabredilirse; gencecik iki tane arı gibi bek oyuncumuz olur.

  mariano, linnes, omar, şener filan orda bir enflasyon oluştu. ben burak kapacak’ı kaparsak bizi ihya edeceğini düşünüyorum. bu çocuğa yoğunlaşalım.
 • 21
  bu transfer döneminde yoğunlaşmamız gereken isimlerden biri. çok yaygara koparmadan sessizce bitirmemiz gereken bir transfer.

  burak çok ham bir futbolcu ama potansiyeli az da olsa var gibi. en göze çarpan özelliği hızı ve enerjisi. işleyen bir takım kurabilirsek üzerine koyacaktır ama yine bireysel doğaçlama oynamaya çalışan bir takımda bütün defoları ortaya çıkacaktır.

  umarım bu sene artık sistemli ve pas oyunundan vazgeçmiş daha dikine ve kontra oynayabilen bir takım izleyebiliriz. belirli hucüm şablonları ve genç enerjik futbolcular ile geleceğe ışık veren senaryolar oluşturabiliriz. yoksa burak gibi alacağımız gencler üstüne koyacağına, kariyeri emre çolaktan farksız olur.
 • 23
  sağ ayaklı hasan ali kaldırım. ileri geri koşar, hızlı sayılır, oyun zekası türk futbolcusu kadar işte. topla giderken sürekli ellerini iki yana açıp ne yapayım der. serdar kurtuluş, serkan kurtuluş kardeşleri hatırlayanlar bilir, onların yeni sürümü.

  kötü demiyorum, alınmasın da demiyorum ama yabancı sınırı olmasa zerre ihtiyaç duymazsın.