• 1382
  yöneticilerinden birini beyaz tv'de ahmet çakar rezil ediyor. bir kaç ay önce yolladığı eski yöneticisi ertem şener'in programına bağlanmış bir şeyler konuşuyor. seçildikten hemen sonra insanlar bu yönetimi iletişim konusunda övüyordu.*

  ulan galatasaray adı bu kadar küçük düşürülür mü ya. ne işi var senin yöneticinin ahmet çakar'ın yayınında. ışıtan'ın tweetlerini öğrenmeyen varsa da artık öğrenmiştir.

  yani eleştirilecek bir şey de yok. rezilsiniz burak elmas.
 • 1383
  omru giderek kisaliyor. seffaf ve guven veren bir yonetim gibi ciktiklari yolda arkadan is ceviren ve cikarci bir yonetim imajini iyice uzerlerine gecirdiler ve bu giysi masallah zerre potluk yapmadi. galatasarayda simdiye kadar cok buyuk rezillikler gorduk ama bu kadar cok rezilligi bu kadar kisa sure icinde gormemistik. adeta combo yapa yapa gecirdiler ocak ayini. bakalim ilk genel kurulda cikacak sesleri nasil bastiracaklar? torrent onumuzdeki 4 mactan muhtemelen ancak 3 puan cikarabilecek. bu surec muhtemelen yonetimin de sonu olacaktir.
 • 1384
  yok hükmündedir. küme düşme potasının hemen üstünde, rakipleri belirli bir ivme yakalarken onların aksine tepetaklak giden takıma tartışmasız birkaç tecrübeli isim almak için hala neyi bekliyorlar anlamıyorum; soruyorum ama cevap bulamayıp küfürler edebiliyorum sadece. transfer sezonu başlayalı neredeyse iki hafta olacak, afedersin de sizde zeka geriliği mi var da fırsat transferi kovalıyor milletin nazını çekiyorsunuz. şu an ne sıkı pazarlık ne de fırsat transferi zamanı, takım bağırıyor zaten eksik bölgelerini. 6 numara yok, kaleci yok, ne nitelik ne nicelik olarak yok. düşme kaygısından bir an önce kurtulmak için bu iki mevki dışında da sağ kanat olur sol bek olur forvet olur her neyse işte sahaya karakter koyacak ayakları titremeyecek birkaç oyuncu ilavesi de acil lazım. hepsine olmaz bu mevkilerin transfer ama olduğu kadar işte. kulübün milyonlarca euro'su gitti zaten geçmişte bir 10-15 milyonluk daha maliyete gireriz belki şunun için ama tüm gün acaba düşer miyiz düşüncesiyle etrafta gezmeyiz. ayrıca şöyle bir durumda ffp falan da kimse umursamaz.

  peki bunca eksiğe rağmen 24 ocak itibarıyla biz neredeyiz? twitter duyumcularından öğrendiğimiz kadarıyla gedson'la prensipte anlaşma noktasındayız. yani net transferleri falan geçtim bu sezon 107 dakika futbol oynamış gedson'la prensip anlaşması, mükemmel. gedson'u istemediğimden falan da değil ama sürecin hızı, işleyişi en hafif tabirle komik. muslera sakatlanalı dün itibarıyla 40 gün oldu tam 40 gün. bizim kaleci rotasyonumuz kimlerden oluşuyor şu an? orta saha ihtiyacımız zaten yaz transfer sezonu kapandığı andan beri belli yani yaklaşık 5 ay ama kış transfer sezonunun 12. gününde hala gedson ve 6 numara transferlerini bekliyoruz. bekliyoruz derken umuyoruz işte çaresizce yoksa hummalı bir çalışma olduğunu falan sanmıyorum. ki şu an varsa öyle bir çalışma o da içimi soğutmayacak çünkü; "aylardır neredeydiniz?" diye sorarlar adama.

  umuyorum en kısa sürede bu basiretsizlik halleri ortadan kalkar. yoksa hepimize çok üzücü bir tecrübe yaşatarak galatasaray tarihine adlarını büyük harflerle başarısızlık ve nefret figürü olarak yazdıracaklar.