• 871
    iki konuda farkli bir yol izliyorlar: birincisi tff'ye kisiler veya kulupler uzerinden degil genel sistem uzerinden elestiri getiriyorlar. bazi sikintilarin nedenlerini kaşiyorlar. olayi "hoca penaltimizi yedi" basitligine indirgememeye calisiyorlar. bu sanirim turkiye'de de bir ilk ve ne kadar surdurebileceklerini gorecegiz. ikincisi de transfer ve altyapida orta vadeli (3-5 sene) planlar koyarak gidiyorlar. bu da memlekettte bir ilk olmasa da nadir gorulen bir yaklasim ve daha zor yol. bu ikincisinde ışıtan gün kokusu aliyorum ama muhtemelen fortuna sittard cephesinden tepki cekmemek icin kendisi ortada gorunmuyor.
  • 872
    iyi niyetli olarak nitelendirleri nihat özdemir'in yolsuz ve hukuksuz federasyonunun yozlaşmış kurulları rakibini tartaklayan tescilli şikeci fenerbahçe kulübü oyuncusuna 2 maç, kenarda saha çizgisini geçti diye kendi direktörlerine 6 maç ceza verirken hala ağzını açamamış aksine yolsuz ve hukuksuz federasyona yalakalık seviyesinde yorumlar yapan yönetimdir.

    ilk geldikleri zaman kendilerinden bilhassa hakkımızı yedirmeyecekleri konusunda çok umutluydum. genel olarak yönetimlerini şu ana kadar başarılı buluyorsam da bu pısırık ve galatasaray'ın hakkını yediren tavırları nedeniyle kocaman bir yazıklar olsun diyorum.

    bir an önce görevde bulundukları camianın ve görevlerinin ağırlığının farkına varıp kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor!