• 498
  barış alper yılmaz
  alexandru cicaldau
  sacha boey
  patrick van aanholt
  berkan kutlu

  yukarıdaki transferler ile birlikte beşinci transferlerini yapmış olan yönetimdir. 5 futbolcuya taş çatlasa ödeyeceğimiz maaş ortalama 4.5 milyon euro civarı. neredeyse feghouli'nin maaşı kadar. sessiz başladılar ama emin adımlarla gidiyorlar. st.johnstone maçını da alırsak çok daha olumlu bir havaya bürüneceğiz camia olarak. yolları açık olsun.
 • 500
  umarım bütün emekleri, çabaları, yaptığı transferler teknik heyet (gerçi bu da yanlış tabir bir kişinin sözü geçiyor) tarafından heba edilmez. sosyal medya mecralarında, burada artık çoğu taraftarımız gelen her futbolcunun her anlamda geriye gittiği gerçeğini kabul etmiş durumda. arkadaşlar; ne kadar kötü olursa olsun her futbolcu milyonlar alıyor ve hergün topla haşır neşir oluyorlar. her birinden messi olmasını bekleyemezsin ama belli bir sistemin içinde birşeyler vermeleri çok olası. hadi 1 tane, bilemedin 2 tanesi çok kötü oynar onu da elersin. her oyuncunun kötü oynamasını, kondisyon eksikliğini kalitesiz futbolcu tabiriyle açıklayamazsın. her amatör futbol sever bile halı saha maçı yaptıkça veya izlediği maçlarda gözlemledikleriyle ne maçlar yapıyor. ben kendim futbol sevgimle, izlediğim simoviçle, tafaralle mahalle aralarında başlayan kalecilik kariyerimi, amatör liglerde oynayacak seviyeye getirdim.

  yani diyeceğim kendileri çok iyi niyetli ve ellerinden geleni yapıyorlar. umarım artık teknik heyetimizde bunun farkına varır ve son şansı olduğunu unutmaz. hepimiz çok saygı duyuyoruz zamanında göğsümüzü kabarttı, diğer taraftarlar tarafından imrenilerek veya kıskanılarak parmakla gösterildik. ama asıl olan galatasaray'sa ya gereğini yapacaksın ya da yeni teknik direktörlerin önünü açacaksın. kötü bir durumda ben bu yönetimin fatih hocama git diyebileceğini de sanmıyorum. sağolsun koşulsuz destekçiler sayesinde herkesin üstüne bir figür oldu.