resim
Burak Elmas
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:48
Uyruk:Türkiye
 • 2442
  geçtiğimiz günlerde çıktığı fatih altaylı'nın programından kesitler şimdi gözüme ilişti de. genel kurul yaklaştığından seçim döneminde yaptığı gibi yalan vaatlerine son sürat başlamış.

  galatasaray'ı borçsuz bir kulübe çevirecek florya projesi varmış da yetkililerle görüşüyormuş. fatih altaylı detay verir misiniz diyor, taraflara olan saygısından detay vermekten kaçınıyor. en son seçim döneminde 100 milyon euro'luk sponsoru sorduklarında detay vermekten kaçınıyordu. dağ fare doğurdu ve nef ile tl üzerinden anlaşma yapıldı.

  daha 6 ay geçmeden de dolar nezdinde %20 eridi zaten imza atılan anlaşma. hee bir de dursun aydın özbek'i övüp onu da yanına aldığından bahsediyor. burak elmas'ın zerre utanması varsa dursun aydın özbek başkan iken attığı tweetlere bir göz gezdirsin. hee bu arada benim nezdimde bir başkan olarak dursun aydın özbek burak elmas'dan çok daha haysiyet sahibiydi. en azından kasa kolaylığı sağlayıp takımı 30 yerinden eksik bırakmıyordu. burak elmas nerede nasıl kasa kolaylığı sağlamış henüz bilen yok. seçim vaatlerinden biri de 40 milyon euro falan kasa kolaylığıydı.

  sanki birde galatasaray lehine bir işler yapıyormuş da taraftar tepkisi oluyormuş gibi kendini aklıyor. "biz bu tepkileri tahmin ediyorduk da, bildiğimiz yoldan dönmeyeceğiz." ulan insanlar sizden nefret ediyor. istinasız her vaadiniz yalan çıktı, sadece maddi konular değil manevi konular dahi yalan çıktı. hani doğru iletişim, hani şeffaflık ? torrent'in sözleşme detayını youtube'lardan öğreniyoruz. yönetiminizden pislik akıyor. menajer ortağı, komisyoncusu, cinsiyetcisi, kadın düşmanı her şey var. tabi burak elmas'ın kadim kankası olduğundan ve fatih terim olayından ötürü kamuoyu tamamen ışıtan gün tarafına yöneldi ama selim sefada'nın jet hızıyla sildiği iğrenç tweetler de şuan medya da gezmese de çarşaf çarşaf duruyor.

  sözde galatasaray'ın geleceğini kurtaracaklar ama 8 aydır galatasaray'ın kapısında yatan gedson'u almamak için amuda kalkmadıkları kaldı. herkes görüyor, söylüyor ; bu potansiyelde bu yaşta bir futbolcu bir daha kim bilir ne zaman ayağına gelir, ama yok. çocuk sonunda bezip fransa ya da italya'ya basıp gidecek. bu arada şunu net olarak söyleyeyim gedson galatasaray forması giyerse burak elmas yönetimine rağmen giyecek.gedson'un dik duruşu ve taraftar baskısı bu transfere sebep olacak, olursa.

  umuyorum genel kurul tarihinin görmediği bi tepkiyle, rezil rüsva olarak o makamlardan el çektirilirsiniz.
 • 2444
  galatasaray'ın geleceği olan arazileri şüpheli anlaşmalarla "büyüklerine" veren dursun isimli şahıstan bu arazilerle ilgili akıl aldığını, hatta birlikte bununla ilgili bir yere gittiklerini açıklayan başkan. yahu sizde hiç mi utanma yok? bu adamın neler çevirdiğini, taraftarın bu adamdan nefret ettiğini bile bile iş yapmış gibi pişkin pişkin canlı yayında anlatıyorsun bir de. bu nasıl bir akıl tutulması aklım almıyor. saflar mı yoksa özellikle mi yapıyorlar ben bilmiyorum. git gide kendini batırıyorsun başkan haberin olsun.