resim
Burak Elmas
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:47
Uyruk:Türkiye
 • 1718
  gayet açık ve net federasyon başkan yardımcısının başkanlık uğruna ortalığı karıştırdığını ifade etmiş başkanımız. nihat özdemir'le görüşme yapıp tatlı bir şekilde ayrıldıktan basın önünde görüşlerini açıkladıktan sonra da bu yardımcısının kurbanı olmuştur takımımız. maalesef bu tip yardımcılar dava adamıdır. önüne servet döksen kendi bildiğini yapar, gerekirse adaleti çiğneyerek.
 • 1719
  kendisine neden kızıldığına anlam veremedim. mevzunun buraya geleceği belliydi fakat sanki başkanımız da biraz abartmış!

  https://gss.gs/3210327
  https://gss.gs/3191693
  https://gss.gs/3203298

  benzer durumlardan bahsettim arkadaşlar. mevcut düzende çıkıp “birilerine” kafa tutamazsınız. rahmetli mustafa cengiz yönetimi de kafa tutamazdı, burak elmas yönetimi de tu-ta-maz!

  geçin bunları lütfen nerede yaşıyoruz arkadaşlar, renktaşlar, romalılar!? dolar tahmini yapan insanlar içeri alınıyor bu ülkede. röportaj yapan ve veren insanlar içeri alınıyor dostlar. gün içinde 1 tl, 2 tl değer kaybeden bir para birimine sahibiz. bunların hepsi normal karşılanıyor ya da artık nasır tuttuk.

  arkadaşlarım, büyüklerim ve kardeşlerim; baştan aşağı düzen değişmeli. tff şöyleymiş, nihat özdemir böyleymiş hepsi lafügüzaf. normal şartlarda bunca skandal ile konu buralara bile gelmemeliydi. liyakat esaslı bir yapıya ulaşmadıkça da bu şekilde yaşamaya devam edeceğiz.
 • 1720
  --- alıntı ---

  "önceliğimiz galatasaray’ın finansal yapısını kuvvetlendirmek. yeni kurduğumuz genç kadro, yeni geçtiğimiz futbol yönetim modeli ve spordaki yönetim modelimiz bu şekilde.

  popüler olmak için transfer yapmayacağız. şartlarımıza en uygun, galatasaray’ın zarar etmemesini sağlayacak hamleleri yapacağız. galatasaray’ın sınırsız harcayacağı bir kaynağı yok.

  biz transferimizin büyük bir bölümünü yaptık. takviyeler yapacağız. o takviyeler de gelen ve giden oyuncularımızın maliyetlerine göre şekillenecek. masamızda herhangi bir oyuncuyla ilgili bir teklif yok.

  ilk 11’i sürekli değişmeyen, uzun vadeli bir arada oynayabilecek, potansiyelini birlikte oynayarak dışarı çıkarabilecek, genç ve birkaç da tecrübeli oyuncudan kurulu bir galatasaray takımı hedefledik.

  değerini bulan her oyuncumuzla, kendi de isterse yollarımızı ayırıp, yerine aynı prensipler gözeterek yeni oyuncular alma konusunda hocamızla mutabıkız.

  bu sistemde galatasaray’ın kabul edebileceği değeri bulan her oyuncunun ve gitmek isteyen her oyuncunun yerinin hızlı şekilde doldurulabilmesi gerekir. ekonominin de böyle kurtulacağını konuşmuştuk."

  --- alıntı ---

  açıklamaları ile yüreğime su serpen başkanımız. kötü gidişatta sırf taraftarın gazını almak için, eski yönetimlerin yaptığı gibi iki tane içi geçmiş yıldız oyuncu patlatırdı, taraftar havalimanına akın ederdi. bunun yerine akılcı hamleler görmek sevindirici.