• 1499
  --- alıntı ---

  burak elmas: "son zamanlarda yaptığımız transferde gerek yaş ortalaması, gerek bonservis ödemeleri açısından yapmaya çalıştığımız stratejik hamleleri ve kadro mühendisliğini fark etmişsinizdir. teknik direktörümüze yapılan biraz haksız, biraz sertlik seviyesi kaçan eleştirileri görüyoruz. bütün branşlardaki hocalarımızın sonuna kadar arkasındayız. haksız ve galatasaray'a zarar veren eleştirilerin sonuna kadar karşısında olacağız''

  --- alıntı ---
 • 1500
  yönetiminin bir aylık süreçte yaptığı icraatleri değerlendirdiği basın toplantısında, vaatlerinden biri olan kulübe sıcak para akışı hakkında da konuşmuştu. "bankalar birliği sıkı takipte, kulübe para sokmak adına birçok görüşme yapılıyor oldukça zor işler ama bir yolunu bulacağız." gibi bir şey söylemişti.

  yapılan transferlerin ve adı geçen oyuncuların maaliyetine bakıldığında bir yolunun bulunduğu anlaşılıyor sanırım. özellikle romanya pazarına yönelimin olması da bununla ilgili sanırım. satışa uygun olarak görülen diagne, soso, luyi gibi oyuncularla ilgili yaprak kıpırdamıyor. hal böyleyken düşünülen transferlerin maaliyetli olabiliyor olması satış gelirlerinden değil de bu sıcak paranın gelmiş olmasından dolayı olabilir.