• 1029
  kötünün iyisi, içime sinmiyor diyenler, çok zengin olmadığı için böyle düşünüyorlar bence.
  yönetim desen, ali dürüst de dahil olsaydı (ki seçimi kazandığı takdirde sportif aş'de görev alacağı konuşuluyor) en az ünal aysal'ın yönetimi kadar güçlü.
  proje desen, ünal aysal'ın çılgın projesi diye bahsedilen avrupa'da pilot takım oluşturma mevzusunu belki de hayata geçirecek.
  sponsor desen, pandemi koşullarında yıllık 10 milyon dolar verecek sponsoru bulabiliyor. (ona en yakın isim yıllık 5 milyon dolar sponsorluk anlaşması ile metin öztürk)
  ünal aysal'dan daha önce kulübe üye olmuş, ondan daha fazla yöneticilik yapmış bir isim.
  e bu adam nasıl kötünün iyisi oluyor o zaman?
  gözlerinizi kapatın ve burak elmas'ın ünal aysal kadar zengin, otelleri, holding'i olan bir isim olduğunu düşünün.
  kesinlikle hemen herkes galatasaray tarihinin en güçlü başkan adayı olduğunu düşünürdü.
  yani bırakın eşref hamamcıoğlu ile kıyaslamayı, ünal aysal'dan daha iyi olduğu konuşulurdu.
 • 1030
  başkan seçilmemesi galatasaray'ın geleceğine ihanet olacak kişi.

  verdiği vaatler gerçekleştirmese bile, diğerleri hiç vaat vermediği için, benim gönlümde diğerlerinden daha başarılı sayılacak kişi.

  galatasaray taraftarını karşınıza alarak bu kulüpte birlik beraberliği sağlayamazsınız. taraftarın %90'ı burak elmas'ı istiyor. çünkü biz menfaatsiz şekilde galatasaray'ı destekliyoruz, aksi oy verenlerin de galatasaray'dan ziyade kendi çıkarlarını düşündüklerine kalıbımı basarım.

  galatasaray spor kulübünden taraftarları çıkarırsanız geriye bir hiç kalır, bunu da aklınıza yazın.
  kendi kişisel hesaplarını galatasaray'ın. geleceğinden önde tutan her kim varsa hakkım helal değildir ve ellerim onların iki yakasında olacaktır.
  aksi bir durumda kulübün gerçek sahibinin sosyal medyayı, tribünleri ve dünyayı yakacağını da unutmayın.

  seçim nabzını tuttuğumuzda metin öztürk geride görünüyor, gerekirse metin öztürk'e oy verecek olanlar oylarını burak elmas'a kaydırmalıdır.
  altını çizerek söylüyorum, küçülerek büyüyen herhangi bir takım, şirket, bakkal bir şey görmedim.
  galatasaray'ı küçülte küçülte kendi ahırlarına çevirmek istiyorlar.
  bunu görmemek için aptal olmak gerek, seçim meslek lisesinde bile yapılsa söz konusu galatasaray'ın geleceği ise burak elmas'ın kazanması gerekir.

  sevgili galatasaray üyeleri, başkan adayları çıplak!
  her şey ortada, gözünüzü açın.
  bu kadar potansiyeli olan kulübü vizyonsuzlara emanet etmeyin, her şeyin vebali sizde.

  hala kararsızsanız; hollanda'da takımı olan ışıtan gün mü?
  otobüs şoförü albayrak mı, yoksa aspor yorumcusu çakma menajer cenk ergün mü? hiçbir fikriniz yoksa şu sorunun cevabını düşünüp oy verin.
  bu kulüp cenk ergün'ü denedi, ffp belasını yıllarca bunlar yüzünden çektik.
  bu kulüp tam yetkilileri albayrak'a maruz kaldı.
  ama yok galatasaray'ın dokunulmamış bir tek kulak arkası kaldı, onu da halledeceğiz diyorsanız gidin bu yetersizlere oy verin.

  ama şunu da unutmayın, ne tribünde ne sosyal medyada birlik sağlayamayacaksınız.

  projeleriyle, ekibiyle, kaynak yaratabilirliğiyle, futbol aklıyla bu görevi en çok hakeden kişi tartışmasız burak elmas ve ekibidir.
  galatasaray'ın şuan yapacağı seçim belki de ilerideki onlarca yılına etki edecektir.
  bir tarafta modern bir ekol fikri, diğer tarafta dinozorlarla çevrili taş devri.

  allah korktuğumuza uğratmasın.
  yeniden tekrar tekrar ediyorum, burak elmas'ın hiçbir vaadini yerine getirmemiş hali bile diğer adayların vaatlerinden fazla. plansız, vaatsiz adamların başkan seçilme ihtimali var ya.
  çiftlikbank kurucusu gs liseli olsa ona oy verecek kişiler var ya.
 • 1031
  kendilerini galatasaray'ın sahibi sanan, her türlü sosyal mecrada aktif olmaya çalışan üyelerce kötülenmeye çalışılan başkan adayı.

  burak elmas'a açıkçası en başta mesafeli idim. zamanla kendini, ekibini ve projelerini anlattıkça kafamdaki soruları yok etti. ancak kulübe yapacağı en büyük iyilik küçük olsun bizim olsun kafasındaki, seçim ortamlarında dedikodu kazanından zevk alan üyelerin etkinliğini azaltmasıdır. bu üyeler öyle kendilerini büyük görüyor ki sadece ve sadece 1 oy haklarının olduğunu unutuyorlar. sanki birer kanaat önderiymiş gibi yazıyor, konuşuyorlar. kulübün en çirkin tarafı oldukları gerçeğini de bu sayede ortaya koyuyorlar.
 • 1032
  şu ana kadar gördüğüm kadarıyla, en profesyonelce, en hazır, en istekli, en planlı programlı ilerleyen başkan adayı.

  diğerleri daha çok başkanlığı 2. 3. bi iş olarak görüyor. bağlantılarla işi çözüp koltuğu oturmaya çalışıyor. nispeten genç, dinamik başkan adayı iyidir.

  benim en sıcak baktığım aday kendisidir.

  ama başkan adayları hakkında fikir yazmaya korkar oldum.

  (bkz: #3182341)
  yiğit şardan hakkında bi entry ele almıştım sağ olun en ofsayt entryim yaptınız. sanki benim adayım kendisi demişim gibi her başkan adayında beğendiğiniz veya beğenmediğiniz noktalar olabilir. ama ofsayt veren çoğu kişinin yazıyı tamamen okuduğunu bile düşünmüyorum.
 • 1038
  kazanacak çünkü kazanmak zorunda.

  burak elmas, ilk günden beri vizyonu, bilgisi, kültürü, sorunlara ve çözümlere hakimiyeti, iletişim becerisi, ekip yönetme yeteneği, kulüp yöneticiliği tecrübesi, kulüp değerlerine bağlılığı, samimiyeti, planlı ve programlı hazırlığı ve uluslararası network'ü ile başkanlığa en çok yakışacak, hatta bence hakeden de tek isim. umarım galatasaray genel kurulunun aklı yeterince başındadır ve yeni bir skandala imza atmazlar. kulüp üyesi 3 kişiyle konuştum -ki ikisi eski yönetici, birisi dursun özbek döneminden- burak elmas'ın önde olduğunu söylüyorlar.

  umarım ki yarın akşam sahne bizim. yürüyelim!
  düzeltme: yazım
 • 1039
  hayatımın her alanında rasyonel kararlar almayı, bilim ve akıl doğrultusunda hareket etmeyi düstur edinmiş birisiyim. çalışan, çalışkan insanlar da bu nedenle ilk tercihim olmuştur.

  burak elmas şahsi kanaatime göre galatasaray başkanlığı için uygun olmasa da ehven-i şer misali diğer adayları düşündüğümüzde sadece hazırlık sürecinde gösterdiği çalışkanlık ve disiplinle bile başkan olmayı hakeden birisi. umarım diğerlerine nazaran hakettiği başkanlık koltuğunu alır yarın.

  bununla birlikte kendisini finans-hukuk ve hitabet alanında geliştirirse üst düzey bir başkan olur ancak eksikliklerini gidermediği takdirde başkanlık makamı maalesef uzun süreli olmaz. bunu da dip not olarak düşelim. malum ortalık kurtlar sofrası. içeride dışarıda...
 • 1040
  mevcut galatasaray başkan adayları arasında çok açık arayla en iyisidir. barışçıl ve saygılı olması dışında mükemmel de bir seçim süreci yönetmiştir. geçmişte göreceli olarak yapmış olduğu hatalar, karşısındaki adaylardan bazılarının hatalarına, bazılarının ise hainliklerine karşı devede bit kalır.

  önüne gelen çapsız ve vizyonsuzların adaylık açıklayıp daha yatsı olmadan yalanlarının ortaya çıktığı, galatasaraylıların aklıyla dalga geçmeye yeltendikleri şu ortamda seçimi kazanamaması bizlere galatasaray genel kurulunun, aday değerlendirme kriterlerindeki önceliğinin galatasaray olmadığını kanıtlayacaktır. şu seçimde kendisinin kazanamayacağı bir senaryoda üyeler "fikri hür vicdanı hür" diye ortalıkta dolanıp boşuna tevfik fikret'in kemiklerini sızlatmasın.
 • 1041
  sosyal medyayı en iyi kullanan başkan adayı. başka da bir numarası yok. istanbul’da kendisinden kudretli yüzlerce adam var. candaş tolga ışık’ın burak diye atıp tutabildiği adam.

  anlattığı projelerin yarısını yapsın başarılı sayarım. klasik aday hikayeleri 50 senedir dinliyoruz. dursun özbek bile vizyoner diye sayfalarca övüldü gelmeden. başaramayacağı şeyleri atıp tutanlar vizyoner oluyor bu ülkede. anlattığı seviyede sponsorları şu anda tc’ye kimse sokamaz, burak elmas nası soksun. ülkenin dışardan aldığı doğrudan yatırım 0’a yakınsadı her sektörde, son yıllarda bu kadar başarız bir galatasaray takımına kimse gelip o paraları vermez.
 • 1042
  kendisi önceden neydi ki şimdi böyle bi göklere çıkartılmaya çalışıyor anlamadım gitti. sosyal medyayı ve kayınpederini arkasına almış bir kişi.

  kazanır kazanmaz bu galatasaray üyelerinin vereceği karar ama burak elmas olmazsa öldük bittik denmesi biraz saçma.

  hani bizim bilmediğimiz geçmiş başarıları mı var kulüp içinde? ya da ne bileyim çok mu zengin? hayır. ee anlattığı vaatlerin benzerlerini daö’de üfürmüştü zamanında ve sonucu gördük. maalesef şimdiki başkan adaylarından hiç biri içime sinmiyor. kulübümüz için en hayırlısı olsun.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!