• 1010
  an itibariyle habertürk ht kanalı'nda konuşan başkan adayı.

  çok konuşulan sponsor için ön ve gizlilik anlaşması imzalandı isim bölge veremiyorum. 5 + 5 yıllık. yıl bazında 10 milyon $ gelir olacak dedi.

  buna ek olarak profesyonel bir basın temsilcisi getirmek istediklerini belirtti. yönetimler değişse de profesyonel basın sözcüsü iletişim sürecini yürütmeli ve kurumsal hafıza oluşmalı dedi.
 • 1012
  mustakbel başkanımız gibi görülüyor. söylediği sponsorluk anlaşmaları ve yapmayı istediği işleri umut verici gözükse de, ben artık bu tip demeçleri kanmamayı tercih ediyorum. ben dahil hemen hemen tüm galatasaraylılar mustafa cengiz ve yönetimi için de buna benzer olumlu görüşler ve pozitif bakış açısıyla baksada işin sonu çok kötü bitiyor. şu anda bitsede gitse modundayız hepimiz. umarım söylediği sponsorluklar ve miktarlar gerçeği yansıtıyordur, bu miktarlar yeni yapılanma için elzem.

  kafama yatmayan iş ise 5+5 yıllık anlaşma. malum adnan polat tt ile anlaşma yapmış ve iyi paralara imza atmıştı. fakat işin kötü yanı anlaşmayı factoring şirketlerine devredip gelecek senelerin gelirini tek hamlede kasaya atıp, 10 yıllık gecelek parayı kendi yönetim durumunda harcamıştı (%100 emin değilim bu konuda ama aşağı yukarı böyle olmuştu diye hatırlıyorum). şimdi sayın elmas ve gelecek dönemlerde ki tüm yönetimlerin bu tip anlaşmalarla gelecekten harcama işini yapmaması yönetimin olmasa da, galatasaray'ın menfaatine olacağı için bu çeşit işlere bulaşmaması tek temennim olur.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!