• 999
  beğenilse de beğenilmese de şu anki adaylardan hali hazırda en aklı başında hareket eden başkan adayı kendisidir. ayrıca bu göreve 1-2 gün içinde sağdan soldan topladığı toplama ekiple değil nereden baksan 9-10 aydır hazırlanan bir başkan adayıdır. planlı, programlıdır. bu açıdan şu anda hali hazırda herkesten de önde gitmektedir. bazıları memnun olmayabilir ama seçim günü seçilirse de kimse şaşırmasın.
 • 1000
  fatih terim'in kulübümüz için en doğru isim olduğunu ve kulübümüzün yaşayan efsanesi olduğunu oldukça iyi bilen ve bu sebeple onunla çalışmak isteyen bir başkan adayı. merak ediyorum, çıkıp ısrarla "ben takımın başına nagelsmann'ı getireceğim" deseydi acaba nagelsmann yalakasına da çıkar mıydı adı? başkanlar ve ekiplerinin projeleri vardır, bunlardan biri de çalışılacak teknik adamdır; diğer projeler nasıl söyleniyorsa bunun da söylenmesi gerekir. her plan-proje, her karar değerlidir ve belirsizlikler bu kulübü aşağı çekmekten başka bir şeye yaramaz. diğer adayların da varsa ön görüşme yaptığı veya ısrarla istediği bir teknik adam çıkıp açıklasınlar. doğrusu bu zaten.
 • 1002
  süper lig 2018 2019 sezonunda fatih terim yönetimindeki takım şampiyonluğa giderken yaşanan ibra skandalının mimarlarından birisiydi. o gün kendi çıkarları gereği fatih terim umurunda değildi. bugün galatasaray başkanı olabilmek için taraftar nezdinde iyi bir kamuoyu yaratmalısınız. kendisi de bunu fatih terim üzerinden yaptı. bugün de çıkarları gereği terim borazanlığı yapıyor. kendisinin başkanlığı döneminde başarısızlık benim için başarıdır.
 • 1003
  fatih terim karşıtlığı nedeniyle bu darboğazdan bizi çıkaracak projelere sahip olan tek aday olmasına rağmen kendisinin seçilmemesi için dua edenlerin olduğu başkan adayı.

  adam onlarca, yüzlerce şey anlatıyor. herkesten çok daha hazır olduğu her hareketinden belli. neredeyse bir senedir bu seçim için çalışıp hazırlanıyor ama “terimle çalışacak seçilmesin”.

  ne olsaydı? klopp galatasaray adı geçince liverpool’u parayı projeyi bırakıp pep guardiola ile yarışa teknik direktörlük koltuğuna geçmeye mi gelecekler? :) elinizdeki en iyi alternatif teknik adamlığı bırakana kadar fatih terim bir bunu kabul edelim. manchester united’da da sir alex ferguson için benzer şeyler söyleniyordu, bıraktığı an manchester’ın bütün açısı kaydı.

  getireceksin okan buruk’u, 5 maç sonra aynı güruh onu kovup başkasını getirmeye çalışacak. vizyon koç sıtayla.

  kendisinin kazanmasını can-ı gönülden istiyorum. oy hakkım yok ancak olsaydı eğer kendisinindi.
 • 1004
  kendisini, fatih terimle çalışacağı için değil; projeleri ve duruşu için destekliyorum şahsen.

  hadi diyelim teknik direktör tercihi üzerinden değerlendirme yapacağız. o halde; burak elmas dışındaki adayların teknik direktör adayları kim ki destek olacağız? yani kusura bakmayın ama okan buruk falan başkanlık seçimine etki edip, oy değiştirtecek adamlar değil. sanki başka bir aday önümüze bielsa, zidane falan koydu da insanlar terim için burak elmas destekçisi oldu. çok yanlış bir bakış açısı.

  not: uzun süredir fatih terim'i eleştiren, farklı bir teknik direktörle çalışma kararı alınsa da makul bulacak bir yazarım.
 • 1005
  şimdilik kötünün en iyisi olarak değerlendirdiğim ve desteklediğim başkan adayı. kendisine güvenim 10 üzerinden 6.

  göreve gelip 10 gün içinde transferleri bitireceğiz açıklaması bence ofsayt. bu tarz verilen süreler bugüne kadar hep patladı ya da talip olunan futbolcunun fiyatını arttırdı.

  öte yandan göndermemiz gereken futbolcular var. onları göndermeden yerlerine transfer yapmak hem elimizi zayıflatır hem de maddi açıdan sıkıntı yaratır. acele takviye gereken sol bek ve orta saha bölgeleri hariç sakin ve sabırlı olmak lazım.

  sponsor açıklamalarında samimi olduğunu düşünüyorum ancak orada da muğlaklık var. kulüp tarihinin en yüksek sponsorluk anlaşması diyor. tl bazında mı dolar bazında mı? tl ise yine değerli ancak burada netlik lazım.

  futbol şubesinin başında ben olacağım diyor. mutlaka son söz onda olmalı. ancak bir başkan doğrudan tüm futbol operasyonunu yönetmemeli. bu açıdan ışıtan gün'ün alacağı görevi ve sorumluluğu merak ediyorum.
 • 1007
  başkan adayları konuşuyor yayınında genel olarak iyi performans sergilemiş başkan adayı.

  kendisi son iki gündür yayınlarda galatasaray üyelerine seslenirken çok heyecanlı, dili dolaşıyor ve ezebere bilmesi gereken yönetimde uygulayacağı yol haritasına ilişkin konu başlıklarını kağıttan takip etmek zorunda kalıyor. bu heyecanını çok uluslu firmaların ceo'luğunu yapmış başarılı bir iş insanına yakıştıramadı.

  sponsorluk ile ilgili geken tepkilr sonrası kurumların isimlerini açıklamaktan imtina ile kaçınmaya başladı. 100 milyon çıkışı sonrası gelen nokta düşündürücü. tarzından ödün vermeye başladıkça kişiliğini de kaybeden bir yönetime dönüşebilir.

  pilot kulüp anlaşmalarında ön anlaşma yapılan kulüpleri ilan etmesini beklerdim. bunlar çok önemli ve saygıyı arttıracak detaylar. beni bana inandıkları için seçsinler mantığı çok makul gelmiyor.

  tek tek üyelerinin isimlerini ve cv'lerini anlatmayışı değerli bir tavır.

  kadın yk üyeleri sorusuna verdiği cevap sınıfta kaldığı daha modernist bir bakış açısıyla ele alması gerektiğini düşünüyorum.

  seçimlerde oy kullanabilecek olsam kendisine oy kulanırdım. ancak yanlışa yanlış dememiz gereklidir.

  bugün ki yayın öncesi performan beklentim 10 üzeri 9, gerçekleşen performansa puanım 10 üzeri 8'di.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!