• 792
  kasa kolaylığı sağlayacağına inanılmayan galatasaray başkan adayı. şimdi buna gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum zira bu kulübün eski başkanlarından, karun gibi zengin ünal aysal’ın bile kulüpte 1 allah’ın kuruşu alacağı yok. bu kulübe hizmet eden kimse bu kulübe cebinden para verse de geri almıştır. almayanlar da alacaktır.

  öte yandan kasa kolaylığını sadece başkanın cebinden sağlayacağını düşünmek saflıktır. lütfen galatasaray’ı, ülkedeki diğer hiçbir takımla karşılaştırmayın. zengin başkan, paralı başkan gibi şeyler hurafe, boş, galatasaray için böyle bir şey söz konusu değil. öyle olsaydı korkunç zengin durumdaki iyi galatasaraylılardan biri çıkar, kulübün tüm borcunu kapatırdı.

  bize akılcı, konularında liyakat sahibi, kulübün gelirlerini, gayrimenkullerini ve diğer kaynaklarını doğru yönetecek ve merchandising anlamında yeni projeler üretip yeni gelirler sağlayacak başkan ve yönetim lazım. dolayısıyla şu an için, kurduğu yönetim kurulu ve söylemleriyle burak elmas, buna en hazır başkan namzetidir.
 • 793
  kasa kolaylığı denilen garabetin, mevcut işgalci yönetimin detaylarını camiayaya duyurmadan imzaladıgi banklar birliği anlasmasi nedeniyle iyice zorlaştığını bilen başkan adayıdır.

  nedir bu yeni detay? eğer yönetimden herhangi kişi 10 tl kasa kolaylığı sağlarsa, bunu kulübün temlik edilmemiş gelirlerinden 2 sene sonunda geri alabilecek, eğer temlik edilmemiş gelir yoksa 9. sene sonunda temlikler kalkınca alabilecek. dolayısıyla kasa kolaylığı tekerlemesi artık pek gündeme gelmeyecek gibi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!