• 646
  candaş tolga ışık'ın "burak!" hitabı ünlü tabirle kendisine yazmaz candaş tolgaya yazar diye düşünüyorum. candaş tolga ışık televizyonda gördüğümüz kadarıyla gözünün kestiği herkese yaş, konum vb. özellikleri yok sayarak ismiyle hitap eden veya arası çok sıkı fıkıymış gibi yaklaşan kompleksli bir arkadaş. eski bir arkadaşım da birebir aynı huy var, tamamen kompleks.

  bu hitaptan sonra burak elmas beyin iki tane seçeneği vardı; ya aynı tondan konuşacak ya da daha soğukkanlı yaklaşacak ve işine bakacak nitekim çok daha önemli işleri ve hedefleri var. kendimi burak beyin yerine koyuyorum ve ilk verdiğim tepki "candaş tolga kim xyz!" oluyor. burak elmas belli ki işine bakmayı tercih ediyor. o esnada candaş tolgayı adam yerine koyup telefon da ediyor etmiyor değil ve bir orta yol bulunuyor nitekim bir sonraki tweet mesajında hitap değişiyor.

  biz ülke olarak hep atara atar gidere gider vitesine takmaya alışmışız. o yüzden burak elmas'ın notunu hemen kırdık lakin bence adamın kulüp ile ilgili fikirleri, planları sonrasında da eğer sıra ondaysa icraatlerini dikkate almalıyız diye düşünüyorum. dediğim gibi candaş tolga kim xyz!
 • 647
  eğer galatasaray kamuoyu nezdinde kaybettiği itibarını tekrar kazanmak istiyorsa, saç ve candaş gibi spor medyasının virüslerine karşı okkalı bir açıklama yapması gereken galatasaray başkan adayı.

  madem bu ülkenin futbol ikliminde kurtlar vadisi bazlı orman kanunları geçerli, malum program ve akabinde yaşanan olayların unutulmayacağını ve psikolojik olarak galatasaray başkanlık makamını alenen itibarsızlaştırdığını bilmek gerek.

  şayet burak elmas söz konusu kişilerle arkadaşsa, onların bu arkadaşlığını suistimal ettiğini ve bunun da ulaşmak için didinip durduğu kulüp başkanlığını kazanmada ciddi bir dezavantaj yarattığını görmesi gerekir. tüm bu olanlar burak elmas'ın camiada büyük bir tepki almasına yol açtı. eğer bu konuda net bir şekilde karakter koymazsa, başkanlık yolunda çok ciddi bir yara alır.

  olayı yeni öğrendiğim için hafif bir kızgınlıkla yazıyorum. eğer üslubum biraz sert olmuşsa kusura bakmayın.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!