• 273
  25.03.2018 tarihi itibariyle twitterda kendini savunuyor. tabii ki savunacak, hakkıdır. üst perdeden konuşarak karizmayı çizdirmemeye çalışıyor, her ne kadar damat kontenjanından bu noktalara ulaşmışsa da delikanlı pozlarda adammış gibi davranması kabul edilebilir. liseli çocukları koruma misyonu yüklenmiş bir söylem geliştiriyor, ekmek teknesidir denecek söz yok. tweetlerini beğenen veya rt eden de bir grup var, e zaten 358 tane darbeci olduğunu biliyorsak o da gayet normal bir durum. kısacası bildiğimiz, beklediğimiz geyikler. bu hain darbeyi gerçekleştiren grubun temel taşlarından olduğuna emin olduğum kayınpederi ve kendisi, boşa algı operasyonlarıyla vakit kaybetmeden taraftarla aralarına giren uçurumun müsebbibi olduklarını kabullenmek zorundalar.
 • 274
  https://twitter.com/.../1109760202453192706

  once bu fotografi aciklasin, ben kendisini takip eden ve seven insanlari asla anlamiyorum. bu kadar saf, her şeye kolayca kanan insanlar olmayin.

  edit: bu arada 2 gunde 2 bin takipci kaybetmis kendisi, ben de buralari okuyan ve hala takip eden insanlar varsa takibi birakmalarini rica ediyorum, bu apacik bir mucadeleye donustu, safi galatasaray olmayanlarla beraber olmaya gerek yok.

  edit2: sizin icin kolaylik yapayim twitter hesabi: https://twitter.com/burakelmas_tr
 • 275
  18/19 sezonu şampiyonluğu kaybedilirse sebeplerinden biri bu adam olacaktır. twitter'dan veya başka mecralardan boş yapmasın, timsah gözyaşları dökmesin. iplikleri pazara çıktı. galatasaray taraftarı da salak değil. ya da kendileri sandıkları kadar akıllı değiller.

  iktidar uğruna galatasaray'ı ateşe atmaktan çekinmeyen, galatasaray üzerinden rant sağlamaya yeminli, bunu meslek haline getirmiş bir güruhun asli üyesidir. yönetimden beklediği ücretli görevleri alamayınca en büyük düşmanı kesilmiştir. son günlerde arka planda olması bu tablonun baş aktörlerinden olduğu sonucunu değiştirmez.
 • 278
  25.03.2019 tarihli tweetlerinden birinde burası galatasaray, dingonun ahırı değil diye buyurmuş zat. biz de öyle düşünüyoruz. 30 milyon taraftar olarak da size bunu çok iyi öğreteceğiz.

  ne siz dingo'sunuz ne de galatasaray sizin ahırınız. sona geldi galatasaray üzerinden rant sağlama, reklam yapma günleriniz. bundan sonra meydanı sizin gibilere bırakmaz bu taraftar.

  30 milyonla inatlaşılmaz. bunu öğrenecek insanlardan bir tanesi de burak elmas. 30 milyon taraftarın şiddetle karşı olduğu bir yönetim tarzına zorlayamazsınız kulübü.
 • 280
  uzun zaman önce ozan korkut'un yancısı olduğu gün takibi bırakmıştım. bazı mantıklı söylemleri olsa da görüşlerimiz çok farklı.

  zekası düşük galatasaray mezunlarının tehdit edilmesini bende desteklemiyorum ama yanlış görmediysem içlerinden biri, hiç haz etmesimde, ultraslan'a baya sağlam küfür yazmıştı twitter'dan. tabi klavye delikanlılığı kolay sonradan silmişti. bu konu ile ilgili düşüncesini de merak ediyorum.

  an itibari ile büyük hata yaptıklarını ve mustafa cengiz'in elini güçlendirdiklerini düşünüyorum. lakin bizim taraftarın gördüğüm üzere bu süreci doğru yönetemeyeceği aşikar. aynı muhabbetleri dhaa uzun seneler yaparız.
 • 281
  çoğunluğunun galatasaray taraftarı dahi olmadığı kanıtlanan liselileri "galatasaraylı kardeşlerimiz hata ettiler ama yapılan yanlış..." gibisinden yuvarlak cümlelerle savunmaya çalışan şahıs. yönetimi ibra etmemesinin sebebi de fatih terim düşmanlarına cevap vermemeleriymiş. bunu diyen adamın birlikte el kaldırdığı tipler iki hafta önce meşhur fatih terim düşmanlarına ödül verenler değildi sanki.

  ya hepimizi gerizekalı zannediyorsunuz ya da durduk yere kendini ifşalayan 150. dönem kardeşlerinizden bile daha gerizekalısınız. zaman gösterecek hangisi olduğunuzu.
 • 282
  ilk mustafa cengiz yönetiminde futbol aş'de !galatasaray çalışanı olarak görev yaptığı sırada! yönetim aleyhinde twit atmakla/beğenmekle meşgul olan, ozan korkut lehine lobi ve seçim çalışmaları yapacak karakterde insan.

  hangi makama, kulübe saygı, hangi tevfik fikret'in galatasaraylılığı bunu açıklar?

  kulübün iyiliğine değil, canı istediği ortamı kurana kadar 1 senede 3 defa seçim yapmaya kadar ilerleyebilmeyi galatasaray menfaatine uygun gören, bugünlerde yine süslü twitler atmakla meşgul; yandaşları 2 gün önce kürsüden sırayla başka söyleyecek eleştiri bulamayıp "başkan çok konuşuyor" diye söz alırken bugün "başkan galatasaray'ın hakkını savunmuyor konuşmuyor" ve "burası dingonun ahırı değil", "kılıçla yaşayan kılıçla ölür" gibi sözlerin sahibi şahıs.

  "ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz."
 • 283
  içimizde bulundurduğumuz hain türlerinden en tehlikelisi. kayınpederi faruk süren ile beraber kendilerini lisecilerin rantına dahil etmek için atmadıkları takla, çevirmedikleri oyun yok. nasıl oluyorsa hep haklılar. bunlardan haklı, adil kimse yok. galatasaray lisesi mezunu olamadıkları için de tüm b.klarını bunlara toplatıyorlar. oğlum girin bir anadolu lisesi sınavına falan da bari ezik ezik dolanmayın, delikanlı gibi hain olun.

  kendisi galatasaray üyesi olup da galatasaraylı olmayanların ihracını istiyormuş. aman ne büyük talep. o zaman yaz bugün twitter'dan "dursun özbek'in beşiktaşlı eşi s.ktirsin gitsin" diye. ama yoook yemez. neden çünkü daha çok iş tutacak bu soytarı. o yüzden g.tlerinin dibinden ayrılmıyor.

  edit: kendisinin karakterini daha net gösteren ilgili haber de gelir. (bkz: ne dediler/#2644970)

  2. edit: haber bir çok kaynaktan yalanlanmış. bu konuda hakkını yemeyelim kendisinin.
 • 284
  bu söylemleriyle sosyal platformlarda bu fotoğraf bir doğum günü partisine ait, eski bir fotoğraf diyen tayfayı da yalanlamış oldu. demek ki foto yeni ve son genel kuruldan sonra paylaşılmış. şunu anlayamamış bizim derdimiz galatasaray lisesinde hakkıyla okuyan gençlerle değil, liseci tayfayla. kendisini galatasaray’ın sahibi sayıp 30 milyon taraftarı hiçe sayan zihniyetle. bir de algı oluşturup sanki liseye saldırılacakmış gibi ifadeler kullanıyorlar. bu zihniyetin elini takımın üzerinden çekmesi tek amacımız.
 • 285
  kendisi için zamanında "gördüğüm en gereksiz galatasaraylı kişi, sinsinin önde gideni" yazdım ve doktor sağbırakmayan tarafından niteliksiz entry diye silindi. şimdi bu arkadaş aslında niteliksiz olanın benim yazdıklarım değil de bu kişinin bizzat kendisinin olduğunu anlamıştır. sabaha kadar uğraşsanız şu adam için nitelikli bir şey yazmanız mümkün değil. doktor sağbırakmayan'ı göreve davet ediyorum. belli ki burak elmas'ı çok seviyor.

  edit: evet bahse konu entry doktor tarafından değil hagi tarafından silinmiş. o zaman ne diyoruz, sevgili hagi, burak elmas'ı bu kadar seviyorsan bence git açıl kendisine. doktor'a da özürlerimizi iletiyoruz.