• 2108
    son dönemde ilhan palut, okan buruk*, sergen yalçın, hamza hamzaoğlu, lucien favre* gibi isimleri sözlüğümüzde dillendiren yazarları başlığı altında sükunetli bir şekilde toplanmaya davet ediyorum.

    bu saatten sonra bülent korkmaz'dan öte köy yok arkadaşlar. dile getirdiğiniz isimlerin yarın sabah veya devre arası başlama ihtimali yok denecek kadar az. gerçekçi hayaller kurmakta fayda var. kendisi ile ilgili fikrimi sorarsanız da antalyaspor'daki son dönemini göz önünde bulundurursam mevcut oyunumuzdan daha kötü performans sergileme ihtimali kesinlikle sıfır. ayrıca kaptan özelinde de değil bu sözlükteki 10 kişiden en az 6'sının da daha kaliteli bir oyun planı sunacağına inanıyorum.

    galatasaray formasını 566 kere sırtına geçirerek maç sayısı ve dakika olarak tarihimizde en çok formamızı giyen isimdir. çok yüksek ihtimal galatasaray yaşadıkça da bu rekor el değiştirmeyecektir. bu sebeple başımın üzerinde yeri var.
  • 2110
    teknik direktörlük kariyerinde 2 önemli başarısı var.biri karabükspor diğeri de antalyaspor. ikisi de dar kadrolarla defansif futbol kontratakla takımları kümede tutup sürpriz sonuçlar almaktı. 12 senede gösterdiği bu kadar yani. bu benim için galatasaray teknik direktörlüğü için bir pozitif algı yaratmıyor. defansif kapanan futbol oynayacaksak aykut kocamanı alalım bari. o konuda kimse eline su dökemez. beğenirsiniz beğenmezsiniz geçmişine takılırsınız falan bilmem ama gidişat şu yönde fatih hocadan sonra okan buruk galatasarayın başına geçecek gibi duruyor. sergen de beşiktaşın başına geçer.