• 2075
  2019-20 futbol sezonunda antalyaspor ile çok güzel giden efsanemiz. ligde 11 puanları var. kupada da güzel kura çektiler ve deplasmanda niğde ile eşleştiler. inşallah bu sene uefa avrupa ligi ve süper ligi biz kazanırız, ziraat türkiye kupasını da bülent hocalı antalyaspor. kupayı kazanmak ve avrupa liginde oynayacak olmak hocalık karyerinde bülent kaptana inanılmaz özgüven kazandıracaktır ve fatih hoca sonrası galatasaray teknik direktörlük koltuğunu daha emin bir şekilde almasına önayak olacaktır.
 • 2076
  galatasaray'da hoca olarak da şampiyonluklar kazanmasını çok istediğim iki isimden biri.

  diğeri de gheorghe hagi zaten.

  antalyaspor'da yakaladığı başarılı çizgiyi devam ettirmesini, mümkünse yurt dışında da çalışmasını, dilini daha da geliştirmesini ve alabileceği her kursu almasını istiyorum. yetinmesin bu kadarıyla, sürekli futbol dünyasını ve dünya futbolunu takip etsin. kendisine iyi yardımcılar bulsun* ve profesyonel bir ekibi olsun.

  elbet bir gün sıra kendisine tekrar gelecek. işte o gün geldiğinde kaptan hazır olarak dümene geçsin.

  hayatını florya'da geçiren adam. cesur yürek!

  --------------

  bu bölümde ise merih demiral ve çağlar söyüncü ile ilgili konuşması ile ilgili yorum yapacağım.

  kaptan merih'in* kendisine benzetilmesi ile ilgili olarak merih'i çok beğendiğini, keza çağlar'ı *da çok beğendiğini, kendisinin döneminde en iyilerinden birisini olduğunu ama ikisinin de gerek oynadıkları lig ve gerek oyunlarıyla kendisini geçtiğini söyledi.

  kaptan'ı izlemeyenler buna inanabilir belki ama gözümüzle izledik biz bu adamı.

  belki de dünyada hiç olmadığı kadar iyi stoperlerin olduğu yıllarda bir dünya yıldızıydı bülent korkmaz.

  "niye avrupa'ya gitmedi o zaman?" denilebilir bilmeyenler tarafından ama o bu takıma adadı kendisini, ayrıca döneminin galatasaray'ı zaten dünyanın en iyi takımlarından birisiydi. gitmesine gerek yoktu.

  bireysel hata yapıp bizi çok yaktığı, ligde çok kırmızı kart gördüğü de olmuştur ama merih'i bugün ağzı açık izleyenler için şöyle söyleyeyim, bülent korkmaz merih'in olmuş haliydi.

  o takımı düşünüyorum da yedekleri bile bugün rahat ilk onbir oynar. milli takımın yıldızı olur...
 • 2077
  benim için iki tane bülent korkmaz var.
  birincisi çıkık kolu ile sahada mücadele eden kaptan, efsane bülent korkmaz.
  ikincisi ise hocalık teklif edilmişken futbolu bırakmak istemediğini söyleyip sonra gidip gençlerbirliği'ne antrenör olan ve daha da kötüsü galatasaray taraftarına el kol hareketeri yapan adam. o adam sonra takımın başına geçip lincoln'ü idare edemeyen ve kadıköy'de ikinci uefa kupasını almamıza engel olan adam belki de.
  hocalık kariyerinin seyri de yıldız yönetemeyen ama elindeki vasat oyunculardan maksimum seviyede yararlanabilen hoca şeklinde devam etmektedir.
  ikinci bülent korkmaz'a rağmen çok başarılı olmasını ve bize yeniden birinci bülent korkmaz olarak gelmesini ve birlikte kupaları kazanmayı gerçekten çok istiyorum.
  çünkü o çıkık kolla sahada kalmasını unutmuyorum ve bunu galatasaray sevdasından başka birşey ile açıklayamıyorum.