• 43
  arda turan’ı destekleyenlere ahlak yoksunu diyen yazar.

  fikir hürriyeti gerçekten çok önemli. ama sadece kendi fikirlerimiz için değil. ne yazık ki kendisi türkiye’nin özeti gibi. kendisi istediği her şeyi yazabilir ama karşıt fikirler yazarsa hakaret eder. zaten nicki de karakterini yansıtıyor.

  dikkat ediyorum, sözlükte ne zaman kaos olsa bu yazar olay çıkarıyor. ne diyelim, özgürlük hepimiz için önemli ama hakaret etmemeyi öğrenmemiz gerekiyor.
 • 45
  arda turan’ın gelişini destekleyenlere ahlak yoksunu diyen yazar.

  burada arda turan'ın gelişini savunanlar arda'nın yaptığı ahlaksızlıkları değil arda'nın galatasaray'da ikinci bir şansı hakettiğini savunuyorlar. katılırsın katılmazsın orası sana kalmış fakat ikinci şansı haketti diye kimseye ahlaksız diyemezsin.
 • 48
  elinde ruhsatsız silah ile hastane basan!, evde hamile eşi varken bir başkasının eşine sarkıntılık eden bir adam ahlak yoksunudur. bunları görmezden gelip arda güzellemesi yapan herkesi de aynı kefeye koyan yazar. dün ahlaksız dediğinizi bugün övecekseniz burak yılmaz ve beşiktaş taraftarı orada gidin destekleyin.

  sözlük yazarlarının ahlak normlarını görmemiz açısından oldukça güzel bir gündem oldu arda turan.

  söz konusu sözlük nickime gelirse. 20 yıldan beri tüm formalarımın arkasında bu nick yazar. bende derin bir hatırası vardır, bu yüzden buraya yazar olurken bunu seçtim. nickten karakter analizi yapanlara ithafen sporda şiddet ve holiganizmden uzak duran biriyimdir her zaman. ancak ortada bir haksızlık varsa bunu dillendirmekten çekinmem. bu böyle biline.