• 3
  chelsea altyapısından çıkan, harika meziyetleri olan orta saha oyuncusu. hem ofans hem defansif olarak izlerken tatmin ediyor izleyicileri. biraz daha güçlenirse chelsea'de senelerce oynayabilir bu çocuk.

  pasları modric, topla hareketlenmesi ise iniesta'yı andırıyor. ayrıca tıpkı mario lemina gibi stoperlerin arasına girip top da çıkarabiliyor.

  zamanında harika bir orta saha oyuncusu olan frank lampard, bu çocuğu çok faydalı şekilde kullanacaktır. önümüzdeki sezonlarda sıkça görecek gibiyiz.
 • 4
  ilk izledigimde harika futboluyla beni buyuledi resmen. mac sonunda ''ilk 11 garantisi sartiyla 1 yil kiralayabilir miyiz?'' diye sorup cevaplar aradim. lemina yerine oturmaz ama seri yerine cuk oturabilecek bir oyuncu. 2.8 milyon euro kazanan seri yerine max 280bin euro verecegin bir oyuncu. ulkenin coken ekonomisinin kuluplere yansimasini da daha derin sekilde gorecegiz. bu sekilde maliyetsiz ve devasa potansiyeli olan genc oyunculari kulube kazandirma sansimiz hala varken umarim kullanabiliriz.
 • 5
  chelsea altyapısının son meyvelerinden olan regista. ingiliz futbolunda bu tarz oyunculara uzun zamandır rastlamıyorduk. dripling yeteneği yüksek, süratli, bileklerine hakim, pasları üst düzeyde ve en önemlisi oyunu yaşına göre oldukça olgun. pandemi sürecinden önce fa cup'taki liverpool ve ligdeki everton maçlarına art arda ilk 11'de başlamış ve çok iyi performanslar göstermişti. chelsea orta saha rotasyonunun önemli bir parçası olacaktır futbola döndüğümüzde, adını sık sık duyarız.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!