• 147
  galatasaray kulübü birazcık efsanesine saygı duyuyorsa yaşanmaması gereken dönemdir.

  son dönem performansından sonra yaşanacak bir kötü performans daha türk futbol tarihinin en başarılı yerli hocasını, galatasaray efsanesini kötü hatırlatacaktır. geçtiğimiz sezon* imajı zedelendi ancak tamamen kaybetmesin. bizlerin hatırasında buruk da olsa iyi bir yerde kalsın.
 • 150
  galatasaray'da kimsenin sanıldığı kadar kredisi yok. hoca yaptığı transferler, oynattığı oyun ve sürekli saha dışına ait sorunları ile insanları futboldan soğuttu. şimdi yavaş yavaş ısınıyorken tekrar başa dönmeyelim. keşke roger schmidt gibi hocalar ikna edilebilse de adam gibi futbol izlesek sonuçta bu bir oyun işin şov kısmı çok önemli, biz çok şampiyon olduk 2 yıl daha olmasak ne olur? ben güzel futbolu özledim. isim vermiyorum ama çok uzak olmayan yıllar önce süper iç saha oyunumuz vardı takım tempodan mest ediyordu. kötü bekler ile iyi oyun çok zor, pva çok yetersiz bir bek. teknik yok adamda. zaman göreceğiz bakalım.
 • 153
  yaşanmaması gereken dönemdir. hatta yaşanması teklif dahi edilmemesi gereken dönemdir. bu kadar para harcanan dönemde okan hocaya (kendisi yerine yabancı hoca tercih ettim hep) kredi veremiyoruz ama geçen sene bir dünya para harcatan hocaya hala kredi veriyoruz öyle mi? yahu bizi fatih terim'i eleştiriyor diye sürekli kötüleyenler zamanı geldiğinde tüm tribünler bizim hislerimizi paylastiginda ne yapacak? fatih hoca sonsuz olmayan ama bol olan kredisini kullandı bitti. bundan sonra da hala takımın başına gelmek gibi niyeti varsa kendisine yazıklar olsun derim. ben okan hocayı istemeyen biri olarak kendisini eleştirmek için 10 hafta beklemeyi tercih ederim.

  bakin iki golle kaçan şampiyonluk için suçun çoğu fatih hocadayken yine de destekledik kendisini son bir meydan okuma için. sandık ki hoca da hatalarından ders çıkardı. ama öyle değilmiş maalesef. hiçbir hatasından ders çıkarmayıp üstüne tavsiyeleri de düşmanca karşıladı. o varken sürekli kulüp içinde entrikalardan geçilmiyor. hep birileri kötü adam oluyor kendisi de bunlarla mücadele eden iyi adam. böyle şeylerin mantıklı izahı yok. medyadaki adamları (can tango, harun muslu, vs...) ile sürekli yönetici kötülemeleri zaten başka bir hikaye. işin garip tarafı o yöneticiler hakkında iddialar bazı oklar hocaya dönmeye başlayınca oluyor. herkes (taraftarlar da dahil) ama herkes suçlu hocanın kendisi hariç. çok sevdiğim bir film repliği var ve fatih hocanın durumu ile çok örtüşüyor: 'ya kahraman olarak ölürsün, ya da kötüye dönüşmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın.' batman- the dark knight
App Store'dan indirin Google Play'den alın