• 3140
    gerçekten mide bulandırıcı olmaya başlayan taraftar.

    fenerbahçe ne kadar rezil olursa olsun her galatasaray'lı tarafından daha da beter olsunlar temennisi takip edilir. son zamanlarda bayağı kötüler fakat iyi oldukları zaman da ciddiyetle takip edilir. ben çoğu zaman beşiktaş'ı ciddiye bile almıyorum ki çoğu taraftarımız da böyle sanırım. fenerbahçe maçlarıyla beşiktaş maçlarının takip ve girdi sayılarından ve de sosyal medya yazılarından gördüğüm kadarıyla böyle. bundan mütevellit bu taraftar tipi sürekli 'yok beşiktaş şöyle yapar, yok beşiktaş şöyle iyi, şöyle hakkaniyetli, böyle adaletli, şöyle tertemiz 3 puan' diyerek ilgi çekmeye çalışıyor sanırım. bu laflar hiç bitmiyor uzuyor gidiyor..

    fenerbahçe taraftarını takip ederken içimde ya öfke,nefret karışımı oluyor ya da eğlence, dalga geçercesine bir ruh haline bürünüyorum. ama bu taraftarı görünce içimde sadece 'mide bulantısı geliyor'. siz ne içtiniz ? bu nasıl kendini yüksekten görmedir ? kimse sizi kaale almıyor diye mi bu şaklabanlıklar ? sürekli bir şeyler iddaa ediyorlar ve gerçekten mide bulandırıcı. neymiş beşiktaş'a engel olmazlarsa beşiktaş şampiyon olacakmış da diğer türlü şaibe olacakmış da. mış mış da müş müş..

    yahu (bkz: 2 mart 2021 yeni malatyaspor beşiktaş maçı) nda top oynamadan 3 puan aldılar. hala ligin en iyisi biziz diyorlar. ' beşiktaş küçüktür mide bulandırır' lafını kim söylemişse onun ben alnından öpeyin yahu.

    işin sonuna gelecek olursak. pek dindar birisi olmasam da er ya da geç ilahi adaletin tecelli edeceğini bilecek kadar inanıyorum. büyük konuşan lafını yutar, kötülük eden kötülük bulur. ister karma diyin ister ilahi adalet..
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!