• 3084
  önlerinde 2 tane ön eleme varken şampiyonlar ligi marşıyla dolaşan topluluk. çok hak hukuk muhabbetine girmek istemiyorum ama beşiktaş futbol takımı pandemi sonrası istisnasız her maç ince ince kollandı ve 3.yapıldı. bizi ligde geçmiş olmanın mutluluğuyla yine tinere dayandılar, top falan oynamayan hatta geçen seneye göre güçsüzleşen kadrolarına rağmen kim gelirse eleriz moduna girdiler.

  sonuç; önce yarım saat içinde şampiyonlar ligi hayal oldu, sonra rio ave gibi saçma sapan bir takıma yenilerek bir ön eleme bile kazanamadan avrupa defteri kapandı.

  iki yıllık koca çınarın taraftarı olmak böyle bir şey.

  ülke puanı açısından üzgünüm ama bunlara ve camialarına üzülemiyorum.
 • 3085
  --- alıntı ---
  uefa play-off'unda kupanın favorisine eleneceğine şimdiden peşin elenmiş takım.
  çok değil 2 ay öncesinde koca juventus'a 4 atmış milan ile hangi türk takımı bu şartlar altında eşleşmek ister ki. beşiktaş'ın bu kararına saygı duyuyorum.
  toplam kadro değerleri;
  başakşehir+trabzonspor+galatasaray+fenerbahçe+beşiktaş=350m euro
  milan=423m euro
  --- alıntı ---

  tabi kardeş ya. uefa, avrupa filan ne gerek var değil mi ? kendi evinde büyük takım izlemek filan nedir ? vodafone'a milan yerine yerli ve milli karagümrük, kasımpaşa gibi takımlar gelsin... elenin dayı. arenada ki maça da gene 90 dk defans yapıp bizimkiler kötü gününde olsun diye dua ederek oynarsınız. belki 1 puan alıp ''deplasmanda böyle oynanır ulan'' diye kafa açarsınız...

  https://eksisozluk.com/entry/113444867