• 3039
  genel olarak sentetik tiner i tercih etmiştir. 2003 ve 2008 yılında kaliteyi biraz arttırıp selülözik tiner e yönelmişlerdir. 2016 ve 2017 yılında yat verniği gibi çeşitli kimyasallar ile kaliteyi biraz daha arttırmışlardır. günümüzün malum ekonomik şartları ve abilerinin üstün başarıları sonrası plastik şişe tineri, tiner bezleri ile paylaştırıp harmanlık hallerini teselli etmektedirler.

  standart bir beşiktaşlı ulu orta yerde çoluk cocuk dinlemeden ana avrat küfür eder. bunu instagram story sinde paylaşmaktan utanmaz. iftira atar, yalan söyler.

  mevcut kalitenizi bozmamak ya da mide bulantınızı engellemek için yegane tavsiyem, bir beşiktaşlı sizinle dalaşıyorsa, "haklısın kardeşim ne yapalım ben senin bildiğin kadarını çoktan unuttum" deyin ve muhabbetten çıkın. standart bir beşiktaşlı bulunduğu ortamda tartışmada üstün geldiğini sanıp tartışmayı sonlandıracaktır. ama eve gittiğinde "ulan bu gs li bana galiba laf soktu" deyip iyice kuduracak ve fetö himmet arif hakan deyip 280 karakteri yüksek tansiyonla dolduracaktır.
 • 3040
  ciddi ciddi galatasaray tarafından ciddiye alınıp, rakip olarak görüldüklerini falan zannediyorlar. başkan çıkıp elektrik faturasını ödeyemiyoruz diyor. takımın en az yarı yarıya küçülmesinden bahsediliyor hala daha galatasaray ile yatıp kalkıyorlar.

  dünyada bütün ligler iptal edilmişken, virüsün gidişatı hiçbir şekilde belli değilken, sırf tekrar potaya girme şansları var diye lig iptal edilmesin, galatasaray maçı seyircisiz oynansın şeklinde yırtınıp bugün bütün dünya normale dönerken neden federasyon ligin devamı için karar aldı şeklinde yırtınan bir garip topluluk.

  utanmadan forza hesabından galatasaray hakkında haramzadeler şeklinde yüzsüz ve arsız şekilde video paylaşılmış. gel gör ki videoda sinan enginin 100. yılda nası şampiyon olduklarının itirafı, semra özallar, ihsan kalkavanlar, yarış atları, oynanamayan süper kupa finali falan yer almıyor. insanda azıcık utanma duygusu olur.
 • 3041
  yaşı yetenler bilir 2004-2010 arasında ''beşiktaş ve galatasaray kardeş takım'' diye bir goy goy vardı ve bunlar sürekli fenere küfürlü beste yaparlardı. o zaman ligi fener domine ediyordu. şimdi ise durum değişti... olay bundan ibaret yani...

  rahatsız etmeden dikkat çekemeyen taraftar grubudur. ali sami yen'e söverler, metin oktay'a söverler bakmayın hakan şükür'e fetöcü dediklerine mevzuları fetö filan değildir. çünkü fetö ile uzaktan yakından alakası olmamış bülent korkmaz'a bile söverler. adamların olayı bu yani.
 • 3042
  bugün de sentetik uyuşturucunun insan sağlığına ne kadar zararlı olduğunu göstermiş taraftardır.
  çok da fazla üzerlerine gitmemek lazım sonuçta bizim şike yaptığımızı kabul ederek müzemizdeki kupayı iade etmişliğimiz yok. önce bunun hesabını, at şikesinin hesabını versinler diyeceğim ama insanda ar,yüz,utanma olmayınca kendisine bakmayıp başkalarına çamur atıyor.
  allah ıslah etsin...
 • 3044
  tunnel visionun da bahsettiği gibi 2004-2010 arası fenerbahçe hem saha içinde hem de saha dışında öylesine güçlüydü ki, beşiktaş ve galatasaray'dan karma 11 yapsan fenerbahçe'nin kağıt üstünde yine ağır basıyordu. oyuncuyla anlaşıyordun aziz yıldırım 500.000 euro fazla basıp alıyordu, forma giydiriyordun jipi ile gidip alıyordu. oyuncuyu istediyse mutlaka alıyordu.

  o dönem beşiktaş taraftarı bizi kardeş gibi görürdü, fazla bulaşmazdı. fenerbahçe'ye ise sürekli yeni yeni küfürlü besteler yaparlardı. bunlara saralım, bunlarla mevzu çıkartalım, beşiktaş-fenerbahçe maçları derbi olarak ilgisini kaybetmesin derlerdi. biz arada es kaza şampiyonluk alsak da o dönem genel olarak çok kötü yönetildiğimiz ve kağıt üzerinde pek favori olamadığımız için bize pek bulaşmazlardı.

  bugün ise fenerbahçe'lileri kardeş gibi gören ve her gün galatasaray'a saran bir beşiktaşlı anlayışı var. çünkü fenerbahçe acınası halde. galatasaray ise istatistiksel olarak arayı açmış durumda.

  es kaza önümüzdeki 3 sene alanyaspor şampiyon olsa onlarla ezeli rakip olup onlara sarar bu adamlar. cidden öyle bir kafaları var. tamamen iyi olana bulaşıp biz buradayız bizi unutmayın diye bağırmak üzerine programlanmışlar.