• 2940
    biz takımımızı yeri geliyor çok net bir şekilde eleştiriyoruz. amacımız her şeyin daha iyi olması. kadromuzun vasat performansı bile ligde şampiyonluk için zaten yeterli. fakat hayalleri olan bir hocaya sahibiz ve bu hayallere inanan bir camiayız. kendimle de çelişeceğim ama dönem dönem moda olup, sonra asıl yerine dönen bir camiayı bu kadar ciddiye almayın. hocası, kaptanı ve başkanı düne kadar sövdükleri adamlar. içi boş etik değer romantizmi kasıp, bunun da ekmeğini yemeğe çalışan, acınası bir güruh bunlar. kendilerini ciddiye almak ilk düğmeyi yanlış iliklemektir. kısmen doğru yapılanmanın ve şenol hocanın ekmeğini bir süre yediler. uzun bir süre gündem bile olmayacaklar. biz işimize bakalım.
  • 2941
    gecen seneki sari lacivert sendromuna yakalanacaklar, fener 29 ve 33 hafta arası aldığı 8.9 puanla kurtardı kendini, bakalım bunlar kurtarabilecek mi. eğer iş cidden 30. haftalara kalırsa kendileri adına ilginç şeyler yaşanabilir. takımları baya baya silik, amaan nasılsa talisca 25 metreden yazar durumu da yok, izleyelim.

    kendi statlarinda kendilerine baya baya iş düşen taraftar, eğer takımlarına sirtlarini dönerlerse fener gibi kurtaramazlar.

    sahi bi de bu grubun klüp başkanı vardı, düğün kamerası görse bile konuşan, nerde şimdi...