• 2938
  13 şampiyonluklu takımın taraftarıdır. yakında 2'ye katlarız bunları iyice delirirler ya da fenerbahçe ve başakşehir'le birleşelim diye kampanya falan başlatabilirler.

  fatih terim sezonlarında genelde histeri krizi içerisindedirler. hazır 5 yıl imzalamışken imparator yakında beşiktaş'tan fazla lig kupası kazanmış olabilir. ne komik değil mi ahaha.

  ha bu arada süper kupa nerede?
 • 2939
  açık ara turkiyenin en ezik taraftar grubu. kendileri başarınca emek, hak, hukuk, adalet... biz kazanınca yok şike yaptınız yok söyle böyle diyen ve bunu başarısızlıklarını kamufle etmek amacıyla kendilerince sağlam temellere oturtmus, romantizmin tavan yaptığı turkiyenin 3. büyük klübünun oluşumudur. her başarımızda, fener taraftarıyla yakınlık göstermesi ve bize karşı birleşme çabaları, bizim buyuklugumuzun ayrı bir göstergesidir. hatta bir tane tinerci 2 sene önce turkiyenin gelmiş geçmiş en büyük takımının bjk olduğunu söylemişti ve çok inancliydi, gözleri parlıyordu:) evet en büyük, en şerefli sizsiniz ama galatasarayın olmadığı yerde :)
 • 2940
  2015 yazında başlayıp 2019 mayisinda sona eren süreç tarihlerinin en başarılı dönemidir. bu süreci 2 lig şampiyonluğu 1 avrupa ligi çeyrek finali 1 şampiyonlar ligi 2.turu ile kapatmislardir.

  bizim 5-6 yıl aralıklarla yaşadığımız duyguları adamlar tarihlerinde ilk kez tattı. insafli olmamız simarikliklarina tahammül etmemiz gerekir. bırakınız sevinsinler bırakınız coşsunlar.