• 2739
  ağlamaya çok erken başlamış güruh.

  kendileri kazanırken namoğlu yok, tüpçü yok, hakem yok ama biz kazanırken bizim emeğimiz harüç her şey var diye düşünüyırlar ya da öyle olduğuna inanmak istiyorlar.

  18-19 sezonu sonunda şampiyınluğumuzu toplamda 22'ye çıkardığımızda bunlar teker teker kendini boğaz köprüsünde atmazsa hiçbir şey bilmiyorum.* eskiye, o acziyet içerisindeki günlerine tekrar döneceklerinden dolayı tir tir titriyorlar. ama döneceksiniz o sefalet dolu günlere.

  benim de bu seneki en büyük motivasyonum bu çöküşü seyretmek olacak. 2019 mayıs ayını sabırsızlıkla, kibirle bekliyorum.

  sezon sonu kıçınızdan bir çakmak kıvılcımıyla yanıp tutuşacaksınız ahlâksız herifler. o zaman fetöyü, ağar'ı, tüpçü'yü, derin gs'yi apaydınlık bir şekilde göreceksiniz.
 • 2740
  8 haftada geldikleri noktayı görünce çok rahatladım, bunların iki-üç galibiyetlik canı kalmış. arayı biraz açsak, ali ece'nin tabiriyle aç yılan gibi birbirini yer bunlar. suyun karşı yakasına ve bunlara son darbeyi vurmak için şahane bir fırsat geldi, 2019 haziran'dan itibaren burada nasıl zorda olduklarını konuşacağız şampiyon olursak.
 • 2742
  hani görmemiş, sonradan görme insanlar vardır ya bunlarda aynen öyle.
  hani hiç sevmezsiniz ya sonradan görmüşleri. bunlarda 10 senede 1 kez şampiyon olup 9 yıl kafasını yaşıyolar.

  şunu gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. bi takım taraftarının %100’ü kendi kazandıkları maçların hepsini normal rakiplerin kazandığını hakeme bağlarlar.
  hakem hatası olmadan dünya üzerinde hiç bir takım kendilerini yenemeyeceğini düşünür.
  istisnasız her sezon her maç.

  iyiki galatasaray başkanı/ yöneticisi falan değilim yoksa bunları sürekli rencide ederdim.