• 3772
  2021-2022 sezonu yaptıkları transferler, yapmak üzere oldukları ve basında adı geçen isimleri gördükçe beni hayretler içinde bırakan takım. bu kadar yaşlı oyuncuyu ne yapacaklar çok merak ediyorum. önlerinde o kadar kötü örnek varken hem de. hepimiz biliyoruz ki ufak bir başarısızlıkta ilk giden sergen yalçın olacak. arkada da koca bir enkaz kalacak. yönetim nasıl bunu görmeden hep 30 yaş üstü futbolculara gider vallahi aklım almıyor. günü kurtarmak çok mu önemli? geleceği düşünen yok mu koca kulüpte? türk futbolu niye batıyor diye sormamak lazım. her şey gözümüzün önünde oluyor. galatasaray bence bu sezon doğru yolda. olması gereken bu. gençler ve düşük maaş politikası. devam.
 • 3773
  hala geçen sezon şampiyonluktaki en büyük pay sahiplerinden aboubakar’ın yerini dolduramamış takım. ghezzal, rosier falan tamam kabul bunlar da katkı yaptı ama aboubakar sakatlandığında beşiktaş’ın nasıl bocaladığını, üst üste puanlar kaybettiğini ve bizim o kötü halimizle bile yarışa tutulduğumuzu hepiniz hatırlarsınız. üstelik geçen seneki yaşlı kadrosu +1 yaş daha yaşlandı. bu tarz yaşlı oyuncularla başarılı olabileceklerini sanmıyorum. zaten avrupa’da güçlü bir takıma denk gelirlerse kevgire çevirirler beşiktaş’ı.
 • 3774
  vida 32, wellinton 31, nsakala 31, douglas 30, josef 32, necip 30, mehmet topal 35, atiba 38, lens 33.
  daha teixeria 31, godin 35, diego costa 32 gelecek deniliyor.
  bir 11 yapsak vida, godin, nsakala, josef, atiba, teixeria, diego costa oynar. kısacası 7/11 30 üstü.
  anlamadığım orta sahalar yaşlı, stoper yaşlı, forvet yaşlı. sadece kanatlar hızlı/genç. bilmiyorum bana sacmalik gibi geliyor. başarılı olsalar bile surdurulebilirlik yok. ellerinde satılabilecek tek bir oyuncu bile yok. bankalar birliği başlayınca ne yapacaklar bilmiyorum.
 • 3777
  şampiyonlar ligi'nde oynayacakları için ve ellerinde para olmadığı için bonservisi elinde kaliteli futbolculara yöneliyorlar. bu futbolcuların ortak özelliği yaşlı olmaları. ahmet nur çebi transfer sihirbazı sonuçta. * beşiktaş'ın parasını har vurup, harman savurmuyor. ghezzal'a bile ilk önerdiği sözleşmeden fazlasını vermedi. futbolcuların çoğunun üç seneye futbolu bırakacağı gerçeği kimin umrunda? yeter ki ucuz olsun. (3,8 milyon euro) yok mu galatasaray' ın yaptığı geleceği parlak transfer? hıım, hıım. çikaldau 6,5 eder mi? adam romanya ligi'nden dışarı ilk kez çıkıyor. bu kulüpler böyle böyle batıyor. falcao ile feghouli toplam 20 milyon euro maaş alıyor zaten. şimdi de morutan'ı 10 milyon euro vereceklermiş. adam milli takım forması bile giymemiş yav.
  (aspor rolplay)