• 3321
  (bkz: süper lig 2020-2021 sezonu)
  https://twitter.com/.../1367458955442716677

  --- alıntı ---

  hayat bunlara güzel anasını satiyim. faul yok, sarı yok, kırmızı yok, ceza yok, penalti yok.. maça çıkıyorlar az biraz koşup kazanıyorlar tamam. padişah çocukları sanki.

  --- alıntı ---

  sezon özetleri şu tweettir, ne eksik ne fazla. tweet sahibini tebrik ediyorum, 10 numara tespit yapmış. sezon genelinde bizden iyi oynadıkları söyleniyor ya, bunu söyleyenler herhalde hiç beşiktaş maçı izlemiyorlar. ilk 20 hafta onlardan açık ara daha iyiydik ama hakemler sağolsun, ilk yarıyı 5 puan arkalarında tamamladık. son maç hariç 2. yarıda güçsüz rakiplerine karşı iyi top oynadılar ama onda da aldıkları ciddi hakem desteği ortada.

  bazı renktaşlarımın bile "abi adamlar oynuyor ya" modunda olması son derece üzücü. yaptıkları her türlü pisliğin üstünü "biz ne top oynuyoruz be" yalanıyla örtmeye çalışanlara çanak tutuyor bazılarımız maalesef.
 • 3324
  galatasaray taraftarı ne zaman rakibi ciddiye alır ve rakibe konsantre olursa o maçı takımda bir şekilde kazanır, ama taraftarda ne zaman rağbet olursa bu takıma da yansır ve laubali bir oyunla puan kaybederiz. örnek bu sene oynadığımız 10 kişi kalan kayserispor maçı, karagümrük, konyaspor, kasımpaşa ve son olarak ankaragücü maçları taraftarlar maçtan önce şöyle 3 atarız böyle 5 atarız modundaydı fakat gerçekler öyle olmadı bu 4 maçtan sadece 1 puan çıkarabildik. ne zaman ki rakibi önemsedik örneğin rizespor deplasmanı, sivasspor deplasmanı, başakşehir deplasmanı, erzurumspor deplasmanı, trabzonspor deplasmanı, alanyaspor deplasmanı ve kadıköy deplasmanı bu 7 maçın tamamını kazanmasını bildik. sezon başı kime sorsan bu 7 maçta 16-17 puana kabul derdi. biz bu maçları kazanmamıza rağmen rahat geçeceğini düşündüğümüz maçları kaybettik. yine aynı hatayı farklı şekilde yapıyoruz ve yarıştaki rakibimizi küçümsüyoruz. beşiktaş iyi mücadele eden bir takım, bu ligde eğer dört büyüklerden bir takım en az anadolu takımı kadar mücadele ediyorsa o takım maçı kazanır. beşiktaş iyi basıyor, rakibin hataları, ghezzal’ın ortaları, larin’in arka direk koşularıyla, atiba’nın ekstra çabasıyla ve hakem desteğiyle buralara geldi ve ligin sonuna kadar buralarda olacaktır. biz yeni malatyayı nasıl yendiysek onlarda o şekilde yendiler, biz fenerbahçe’yi nasıl yendiysek hakeme rağmen beşiktaş’ta 10 kişiyle hakeme rağmen yendi. önlerinde zorlu 5 maç var, umarız bu süreçte takılırlar.
 • 3325
  artık bu takımı küçümsemesek. geçen sezonda arkamızdan gelip , ligi 3.bitirmişlerdi. geçen sezon biz hakem kıyımı altındayken, onlar hakem koruması altındaydı. bu sezonla bir farkı yok ki. sergen kafası rahat çalışıyor. tek otorite kendisi. kulağına da üflemişler hakemlere oyna diye. ne çenesi, ne kolları kapanıyor. bunlara yapılan hakem kıyakları fazla dile getirilmiyor. en azından fenerbahçenin bazen konuşuluyor.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!