• 3306
  bu sene hakem hatalarıyla en az 10 puan fazla alan, mide bulandırıcı taraftar kitlesine sahip takımdır. en son malatya maçında skor 0-0 iken malatyanın net penaltısı verilmemiştir. hakem bu maçta da bjk.nin rakibini ince ince doğramıştır. bu sezon 2002-2003 sezonu gibi şaibeli bir sezona doğru gidiyor. sorsan şereften, adaletten, haktan bahsederler. gerçekten mide bulandırıyorlar.
 • 3309
  oyun olarak kimsenin önünde olmayan takım. en büyük avantajları görmemiş taraftarı ve beşiktaş olmalarıdır.

  taraftarı görmemiş olduğu için maçlara necip atiba josef'le çıkıp tek pozisyonda maç alsalar bile ağzını açmıyor çünkü tek istedikleri şampiyon olmak iyi oyun falan umurlarında değil. takımları da kimsenin iplemediği beşiktaş olduğu için hakem kıyakları kimse tarafından konuşulmuyor. sezon başından beri incelerseniz en fazla hatanın beşiktaş lehine yapıldığını görürsünüz.
 • 3310
  sürekli geriden gelmeye alışkın bir takım. sezon sonuna doğru 6- 7 puanlık farkları erite erite 3. oluyorlar. bu sezon bir ara lider oldular ama sanırım 1 hafta sürdü. galatasaray ve fenerbahçe'nin aynı anda yarış içinde olduğu bir sezonu şampiyon tamamlamarı çok zor. şimdi maç eksiği olmasına rağmen bizle aynı puanda, fenerbahçe'nin de 2 puan önündeler. bu demek oluyor ki puan kaybı zamanları geldi. 2 hafta sonra oynayacakları fenerbahçe maçında zaten dünya kaç bucak görecekler.. yalnız fener maçında de souzalarına dikkat etmelerini öneririm. yıllar önce bir ferrarileri vardı ve fenerbahçe maçında neler yaptığını hatırlarlar.
 • 3311
  balonu patlayacaktır. eger ki istediği gibi vites arttırıp, vites dusurdükleri varsayılıyorsa da, rakiplerine yaptıları sert mudahelelerin karılığını almadıkları içindir. karşı rakibe dilediğin gibi sert girersen ve kart almazsan, çok rahat olur zaten vites kontrolü. buna örnek olarak, rosie'nin neredeyse her maçbir ayağa basması, çok net sert müdaheleleri oluyor ama nadiren kart görüyor. bize gelince ne oluyor peki? saracchi ilk faulunde kart görür, marcao'ya sarı görür, mustafa atılır, falcao hava topuna cıkar faul verilir, bütün momentumumuz öldürülürse maçı nası kontrol altına alalım. göster bakalım rosie'ye souza'ya kartı, sonraki mudaheleleri sert oluyor mu olmuyor mu? galatasaray şu an 3 as oyuncusu eksik, taylan, saracchi ve feghouli. bu üçü döndüğünde zaten değişecektir bazı şeyler. sene sonunda yine şampiyon olamayınca, beşiktaşlılar olmayan pozisyonlar yüzünden ağlamaya başlar yine.
 • 3312
  mütemadiyen küçümsenen takım. üstelik bunu lig sonuncusuna yenilen takımımızın taraftarları yapıyor. zaten haftalardır kötü oyunla, zemin bahaneleriyle kazanıyorduk. 3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı'nda tüm gerçekler ortaya çıktı. hala bunları göremeyip başkalarını kötülemek, küçümsemek komik gözüküyor. kabul etmeseniz de ligin en iyi futbol oynayan takımı. maalesef inkar ederek bu gerçek değişmiyor.
 • 3313
  2020/21 sezonun en ciddi şampiyonluk adayı haline gelmiş takım.
  şöyle bir geri çekilip baktığınızda herkesin başına bişeyler geliyor, birileri isyan ediyor, puan kaybediyor vs. ama bu adamlar ligde yok gibiler. sinsi sinsi sürekli kazanıyorlar. bir yerde takılacak diyorsun ama takılmıyorlar. oyun olarak da herkes kadar ve hatta daha iyi oldukları da söylenebilir. normalde 7-8 sene dolmadan şampiyon olmaz bunlar ama kim bilir belki de bu seferlik 4. senede taksimetreyi sıfırlayacaklar.
 • 3315
  süper lig 2020-2021 sezonunun kesinlikle en güçlü şampiyonluk adayı değildir. son düzlüğe girmek üzeriyiz ve hala yarışın içindeyiz. uzunca bir süredir ikinci olmadığımızı göz önüne alındığında bence yarıştan kopmadığımız sürece favori biziz. yeter ki derede boğulmayalım.

  ben 4-1 kaybettikleri 27 eylül 2020 konyaspor beşiktaş maçı sonrası kendilerini daha fazla izleme gereği duymamıştım. yanılmışım, kimseyi küçümsememek gerektiğini güzel gösterdiler bana. sezona gerçekten berbat başlayıp iyi toparladılar. ama uçan kaçan bir uzay takımı futbolu oynamadığı da aşikar. sadece ghezzal, aboubakar, josef ve biraz da larin sırtlıyor takımı. bu oyuncular dışında ekstra performans veren yok. rosier’i saymaya gerek duymuyorum çünkü bir yerden sonra muhakkak patlatacak takımı gibi geliyor. vida 50 milyon len günlerinden çok uzakta görüntü çiziyor. mensah’ı, welington’u falan tek tek saymaya gerek yok zaten. kısacası ileri uç sırtlıyor takımı. önde bastıklarını da düşününce bu savunma hattıyla bir kaç maç daha kayıp vermemeleri kaçınılmaz. ha iyi takım hüviyetleri var mı? var. ama şampiyon olacak kalite var mı? kesinlikle hayır. kadro kalitesi olarak ben bizi çok önde görüyorum kendilerine göre. üstelik kendileriyle bir maçımız daha var. şimdiden kaybederiz havasına girmeyelim derim. henüz erken karalar bağlamak için. işin özeti ne gözümüzde büyüteceğimiz ne de küçümseyeceğimiz bir takım olmamalı. iş bizde bitecek.
 • 3316
  puan kaybı haftaları yaklaşan takım. en kötü ihtimal havaya girersen galatasaray çakar sana klişesi gerçekleşecektir. ayrıca ne zaman beşiktaş için "muhteşem top oynuyor bizden iyi oynuyor" tarzı yorumlar okusam her izlediğim maçta daha da kötü oynuyorlar. öyle abartı bi futbolları yok yani. savunmaları da poşet, kalecileri dahil. sırf bu savunma hattı ve kaleci faktörü bile şampiyonlukta beşiktaş'tan bir adım önde olduğumuzun göstergesi.
 • 3317
  rakiplerden önce oynamanın avantajlı olduğu şaşmaz ve bunu sonuna kadar kullanıyor. önce oynama sayıları takımlar arasında daha dengeli olmalı. samimi olayım 2015'te biz bu durumu fazlaca yaşatmıştık. maçını oyna ve tüm haftayı arkana yaslanarak izle. en son oynamak da en kötüsü. hiç şaşmaz. ilk oynayan yense geri kalmamalıyım psikolojisi oluyor, ilk oynayan puan kaybetse, bu şansı kaçırmamalıyım psikolojisi oluyor. yani her türlü psikolojik baskı.
 • 3320
  iğne ucu kadar iyi futbol oynamayan takım. bu kadar hakem desteği ile çemişgezekspor da momentum kazanır, havaya girmiş gözükür. buradaki bir kaç renktaş haricinde kimse gerçeği görmüyor. hakemler el birliğiyle bu takımı yukarı taşıdılar ve tutuyorlar.

  kimse bunlardan korkmasın.
  allah haksızca kayrılanları görüyor ve allah'ın adaleti asla şaşmaz. allah ezilenin, mazlumun yanındadır.
  inanın ve takımınıza desteğinizi hissettirin.
  galatasaray his takımıdır. bu sene şampiyonuz inşallah!
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!