• 2912
  kısa vadede başarı hedefiyle transfer politikası izleyen kulüp.

  n'skala ligin kalburüstü sol beklerinden biri, hücumda ve savunmada ne vereceği belli.

  welliton da ligde iş yapan bir stoper, sergen merih demiral ve welliton ile çalıştı alanya'da. yine kısa vadede katkı vereceğini düşünüyorum. yalnız fatih aksoy'un bu transferde harcanmasını pek doğru bulmadım. fatih aksoy sivasspor ile özellikle ligin ilk yarısında iyi bir performans sergiledi, necip uysal'dan daha kullanışlıdır bana göre. sergen hocaya bu yüzden eksi puan yazıyorum.

  jonsson ise yine ligimizin istatistik olarak en verimli orta sahalarından biri. konyaspor'da aykut kocaman ile oynadığı için kötü görünmüş olabilir ama bonservissiz olarak tercih edilebilecek bir oyuncu.

  tabiki kalite olarak büyük takımlara pek uygun bir kadro kuramıyorlar. maddi açıdan rezil bir beşiktaş var ama mücadeleci bir ekip çıkaracaklar ortaya. sergen yalçın'ın yetenek sizsiniz jüri üyeliğinden kalma yetenek avcılığı tecrübesi var. bence oyuncudan da anlayan biri. yanındaki kondisyoneri de uygun bir kadro kurulursa taş gibi takım çıkarabilir.

  sergen hoca hakkındaki en olumsuz düşüncem, süreklilik.
  çünkü sergen sıkılır bir süre sonra, uzun vadede plan yapılacak biri değil gibi geliyor bana. kafası esince istifa edip rahat hayatına dönebilme ihtimali çok yüksek. oyunculuk döneminden de biliyoruz ki çalışkan biri değil ama zekasıyla kapatmaya çalışıyor.
 • 2913
  caner’in yerini nsakala ile kapatmaya çalışan futbol kulübü. caner’in çift haneli asist sayısı olduğunu unutmayalım. ayrıca caner ceza sahasını karartan ortalara sahip bir futbolcu. nsakala daha iyi savunma yapıyor hepsi bu. caner’in beşiktaş’a verdiği beşiktaştan götürdüğünden fazlaydı. bu ligde kaos futbolu etkilidir. caner ve gökhan da beşiktaş şu anda üçüncü ise bunu sağlayan en önemli oyunculardır.
 • 2914
  n’sakala’ wellinton ve jönsson transferleri övülen futbol kulübü. bu takım aynı zamanda şampiyonlar liginde ön eleme oynayacak. şu transferleri biz yapsak ne yönetim kalır ne fatih terim. küfür kıyamet kopar. işin garip yanı medyanın övmesini bir kenara bırakıyorum, yok n’sakala şöyle tempolu, jönsson şöyle sert, wellinton merih ile beraber oynarlarken süperdi vs gibi argümanlarla gs taraftarı da övüyor. ne desem bilmiyorum.