• 2530
  sabah başkanları şimdide taraftarları alenen karagümrük maçında teşvik verildiğini iddia ediyorlar. ve o kadar aşağılık insanlar ki bunu ciddi ciddi galatasaray'ın yaptığına inanıp galatasaray'ın üstüne kara bir leke olarak atmaya çalışıyorlar dört koldan.

  evet beşiktaş kaybettiği anda fenerbahçe kazansa son haftaya puan farkıyla lider girecek bir fenerbahçe varken galatasaray fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için karagümrük cephesine teşvik primi verdi. ve bunu beşiktaş'ın tam göbeğinde conrad hotelde yaptı.

  keşke yönetim elinizde ses, görüntü, tanık ne varsa hemen yargıya gitmezseniz şerefsizsiniz diye çıkış yapsa diyeceğim ama bu insanların seviyesine inmek dahi utanç kaynağı. plan belli şampiyonluk kaçarsa suyu onursuzca bu şekilde bulandıracaklar, hatta sahte tanıklarla falan iftira atacak kadar ileri gidebileceklerini düşünüyorum.

  ya gerekirse en ofsayt entry'lere girsin ama fenerbahçe güzellemesi yapacağım. bizimle yarışmadıkları seneleri, 2011'i falan bilmem ama başa baş çekiştiğimiz hiçbir sene fenerbahçe ne bu kadar alçaklaştı ne aptallaştı. türkiye'de 2 büyük takım var diyorlar ya gerçekten doğru.

  galatasaray denizli'de takılmış, fenerbahçe sivas'ı yenip 1 puan farkla bunların üstüne geçse aynı iftirayı fenerbahçe'ye atacaklardı. teşvik verdiler diye. fenerbahçe kendi sahasında hiç olmadık şekilde yenilip, galatasaray ile baş başa kalınca, maçlardan önce en fazla %10 şansı olan, iddiada dahi oranı 11.00 olan galatasaray teşvik vermiş oldu.

  gönül verdiğim camiamın gerekirse bütün şampiyonluklarım silinip küme düşürülsün ama bu kadar alçaklaşmasın.

  hafta sonu şampiyon olurlarsa şan ile şerefle olacaklar ama galatasaray şampiyon olursa düşecekleri zavallı durumu şimdiden hazırlıyorlar. "galatasaray teşvik primi verdi." ahhahah yazık amk.
 • 2532
  taraftarları, avukatları, başkanları, spor yazarları alayı kafayı yemiş. çok çirkin bir camia. mide bulandırıyorlar.

  karagümrüklü oyuncular teşvik almış gibi dayanağı olmayan deli saçması laflar dönüyor ortada. bizi itham ediyorlar.

  ulan beyinsizler ordusu(pilot olmamak için sakin kalmaya çalışıyorum) fenerbahçe, sivas'ı yense fenerbahçe şampiyon olacak. koskoca galatasaray, ezeli rakibi fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için mi teşvik verecek. siz bu kadar beyinden yoksun musunuz?
 • 2533
  iplerin daha çok kendi elinde olduğu bir şampiyonluk maçına çıkmak üzere olan, ancak bu maçla ilgilenmek yerine hala son kaybettiği maçla ve rakibinin oynayacağı maçla ilgilenen, komplo teorileri kuran, iftira atan, gergin bir taraftar kitlesine sahip camia. kendi takımının son hafta ne yapacağıyla ilgilenmeyip "galatasaray şampiyon olursa malatya kesin şike yapmıştır." algısı oluşturma çabasına girmek nasıl bir akıl tutulmasıdır gerçekten anlamıyorum. "şampiyonluk kaçarsa kılıfımız hazır olsun." mantığıyla şampiyonluk maçına hazırlanıyorlar resmen. *
 • 2535
  usulsüz seyirci alımından cezalandırılan kulüp, baya ceza verilmiş, itiraz etsinler. topluca sokağa çıkmaya indirim var herhalde. 3000 kişi olduğu baz alınırsa bireysel cezası üzerinden 8 milyon 900 bin türk lirası indirim uygulanmış. iki aydır doğru düzgün iş yapamıyoruz, ailemizi göremiyoruz, metroya girene kadar 3 defa polis durduruyor; kağıtlarımızı, kayıtlarımızı gösterip yalvar yakar işlem yapmaması için kimliği geri alıp acaba biz gittikten sonra ceza verdiler mi endişesi taşıyoruz. bir bakıyorsun, 80 kişilik ceza yemiş adamlar.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!