• 2259
  futbolu sevdiğimden kelli fenerbahçe haricinde tüm takımlara sempati duyarım, rahmetli fanatik dedemin takımıdır, benimle de çok uğraşmıştı zamanında beşiktaşlı yapmak için ama kalp sarı kırmızı atınca bi kere geri dönüşü olmuyor. ruhu şad olsun. ne diyodum, evet sempati duyuyordum beşiktaşa. avrupa’da başarılı olmalarını da isterim ya da isterdim bilemiyorum çünkü son yıllarda bildiğin bir grup ergen tarafından yönetilir oldu. bu durum haliyle de taraftarına da yansıdı.

  daha önce ben bu kadar bilgisiz, futbol cahili yönetim grubu ve taraftar topluluğuyla karşılaşmadım inanın. bak fenerbahçeden nefret ederim ama taraftarında en azından başarı için her yol mübahtır felsefesi var. bunlarda o da yok. güce tapma desen, başarısızlar. hiçbir şey yok abi. kimi neyi destekliyorlar o bile belli değil. bildiğin leş olmuşlar yahu. ben böyle gerizekalılık görmedim gerçekten.

  kardeşim; varsa elinde kanıt git uefa’ya, cas’a.. sun belgelerini, söke söke geri al şampiyonluklarını. hatta küme düşelim kabul. helal-i hoş olsun. madem bu kadar eminsin sun abi belgelerini. niye uzaktan uzaktan salvo yapıyorsun? ama iddia ediyorum yönetim kurulunda yabancı dil bilen biri bile yoktur. o derece vasıfsız bir camia siz düşünün artık.

  valla bunların ağlamaları o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam. çünkü ne zaman ağlıyolar ya da iftira atıyolar, göklerden gelen bir karar varmış gibi bok belaya bulaşıyorlar. her şeyden öte tarihin en ilginç şikesini yapmış takımsın sen yahu. at ile şike mi olur aq. fenerbahçeyi aklamak için ligde tutuldun yahu sen. fenerbahçe o sene şike yapmasaydı sen anasının bal ligine düşürülürdün, kimse acımazdı sana, o derece vasıfsız ve etkisizsin hala tırı vırı ediyorsun. dua edin fenere kardeşim. dediğim gibi bütün yollar sana açık. gerekirse git allah katında hak ara ama böyle korkakça kafa açma be kardeşim. git ara hakkını. tutan mı var sanki?

  camiamdan isteğim lütfen bu ergen irilerine cevap verilmesin. bizden uzakta bi köşede geçirsinler ergenliklerini. kaç milyar tl borcun var, herhangi bir gayri menkulün yok, taraftarın semt takımı hüviyetinde, 10 yılda bir anca şampiyon oluyorsun, kapında icra memurları volta atıyor, hala batmış yahudi gibi eski defterleri karıştırma derdindesin. bi git allasen ya...
 • 2260
  şike yaptıkları sezondan sonra tüpçüyü de tff başkanı yapıp o arada bedavadan 2 şampiyonluk kazanıp şikeyi örtbas etmişlerdir. ayrıca sürekli devlet gs'yi destekliyor diye ağlamaktadırlar halbuki dolmabahçeye stad yapma iznini de devletten alarak vodafone sayesinde stad yapmışlardır. aynı devlet bizim mecidiyeköy'e stad projemize trafik olur diye kabul etmeyip orayı birilerine peşkeş çekmiştir.
 • 2261
  86-87 sezonu hakkında galatasaray yönetiminin ciddiye alıp cevap vermesine çok kızdığım kulüp.

  yahu bunlar meczup meczup ne demeye laf yetiştiriyorsunuz. yöneticileri çıkar hakeme ”kuddusi ben seni korurum” diye bağırır, üzerine aziz yıldırım beşiktaş’ı şampiyon yaptı diye açıklama yapar, bunlar da youtube da mevcut, üzerine tescilli şiken var, üzerine utanmadan arlanmadan 86 yılından şampiyonluk dilenir. tek kanıtları da adı sanı olmayan beş parasız birinin iftiraları.

  galatasaray taraftarı böyle kaltaklikları unutmayacak. sami yen’e korkudan ağlayarak geleceksiniz bundan sonra.
 • 2263
  bir cimnastik* kulübü.

  semra özal'a dua etsinler, 85-86 sezonunda namağlup ikinci olan galatasaray'ın önünde türlü alavere dalaverelerle sampiyon olduklarini da unutmasinlar.

  gündem olma cabasinda bir adet boş bakkal'ın erotik hezeyanları ve ıslak rüyalarının esiri olmuşlardır. kendilerine bornoz, havlu ve şampuanı uzun yillar denizlisporda oynamış mesut bakkal, oradaki tekstilci tanışlarından gönderebilir.