resim
Berkan İsmail Kutlu
Takım:Galatasaray
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:24
Boy:1.86
Uyruk:Türkiye
 • 1248
  şut desen yok pas desen hiç yok. ileride görev aldığı her maç gol bölgesinde saçma sapan tercihler yapıyor. ya pas veremiyor ya şut çekemiyor. böyle bir oyuncu sırf koşuyor diye galatasaray gibi bir takımda oynayabiliyor. yok işleyen bir sistemde şöyle iyi futbolcu olur falan filan. geçiniz. galatasaray’da türk oyuncu kuralı olduğu müddet sadece rotasyon oyuncusu olarak yedek kulübesinde oturacak bir oyuncudur.
  (bkz: 20 mayıs 2022 antalyaspor galatasaray maçı)
 • 1249
  "sadece koşuyor diye galatasaray forması giyebiliyor" saçmalığına maruz kalan futbolcumuz.

  biz de biliyoruz tekniği iyi değil ama bu adam bu sezon süper lig'de kendi bölgesindeki futbolcular arasında rakip sahada en fazla top kazanan futbolcu. hani sürekli diyorsunuz ya önde pres ile oynamalıyız, pas oyunu çağ dışı oyundur falan diye. işte o oyun tarzı için berkan gibi dinamik, top kapabilen orta saha oyuncusu şart.

  bu oyuncu gelişime de açık bir oyuncu. hücumdaki etkisini de güçlendirip iki yönde de güçlü olabilirse kendisi galatasaray için inanılmaz derecede önemli bir futbolcu olacaktır. kimse de koskoca galatasaray takımı berkan'ın gelişimi ile mi ilgilenecek gibi saçma duyar kasmasın ilgilenmek zorunda çünkü. nasıl liverpool "biz koskoca liverpool'uz jordan henderson'ın gelişimi ile mi uğraşacağız?" diyip henderson'u göndermek yerine elit bir orta sahaya çevirdiyse biz de aynı şekilde berkan'a, cica'ya, morutan'a, boey'e, barış'a yoğunlaşıp bu isimleri geliştireceğiz.

  ben de dün kötü oynadığının farkındayım ama eleştirileriniz çok ağır seviyelerde, galatasaray'a zarar veriyorsunuz.